گوگل دسترسی به هوش مصنوعی مولد در جستجو را گسترش می دهد

ایجاد بهبودهای هدفمند

SGE ریشه در سیستم‌های ایمنی و کیفیت جستجو دارد که ما سال‌هاست آن را تقویت کرده‌ایم، که برای ارائه اطلاعات قابل اعتماد و با کیفیت بالا طراحی شده‌اند. اما همانطور که ما همیشه برای بهبود جستجو کار می کنیم، در SGE نیز همین رویکرد را داریم. ما از تست دقیق، تیم قرمز و ارزیابی برای ارائه تجربه مفیدتر با کیفیت بالاتر استفاده می کنیم.

یکی از زمینه‌هایی که در آن بهبودهای هدفمند انجام می‌دهیم زمانی است که یک پرس‌وجو شامل یک فرض نادرست یا توهین‌آمیز است – که می‌تواند منجر به پاسخی مبتنی بر هوش مصنوعی شود که متأسفانه به نظر می‌رسد فرضیه مذکور را تأیید می‌کند. حتی اگر خود صفحات وب به اطلاعات باکیفیت و قابل اعتماد اشاره کنند، ممکن است چنین باشد. ما در حال ارائه به‌روزرسانی هستیم تا به آموزش مدل هوش مصنوعی کمک کنیم تا این نوع جستارهای فرضی نادرست یا توهین‌آمیز را بهتر شناسایی کند و با پاسخ‌هایی با کیفیت بالاتر و دقیق‌تر پاسخ دهد. ما همچنین در حال کار بر روی راه‌حل‌هایی برای استفاده از مدل‌های زبان بزرگ برای نقد اولین پیش‌نویس پاسخ‌های خود در مورد موضوعات حساس، و سپس بازنویسی آنها بر اساس اصول کیفیت و ایمنی هستیم. در حالی که ما طیف وسیعی از محافظت‌ها را در SGE ایجاد کرده‌ایم و اینها نشان‌دهنده پیشرفت‌های معنی‌دار هستند، محدودیت‌های شناخته شده‌ای برای این فناوری وجود دارد و ما به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد.

به طور کلی، کیفیت این تجربه همچنان بهتر می شود، و ما در حال کار بر روی بهبودهای مداوم و گسترده هستیم، از جمله برای نمایش بهتر طیف وسیعی از دیدگاه ها و اطلاعات در پاسخ ها. همه این پیشرفت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه را مفیدتر، آموزنده‌تر و باکیفیت‌تر کنند برای طیفی از پرسش‌هایی که هر روز دریافت می‌کنیم – از جمله مواردی که قبلاً ندیده‌ایم! از آنجایی که افراد بیشتری برای استفاده از این آزمایش ثبت‌نام می‌کنند، ما مشتاقانه منتظر هستیم که چگونه بازخورد آنها می‌تواند به ما در ادامه پیشرفت کمک کند.

مطالب پیشنهادی  داشتن یک دوره کارآموزی ترکیبی در گوگل چگونه است
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور