توسعه دهندگان جدید و محصولات هوش مصنوعی سازمانی

ساخت با Vertex AI در Google Cloud

وقتی زمان یک پلتفرم هوش مصنوعی کاملاً مدیریت شده فرا می رسد، می توانید به راحتی از Google AI Studio به Vertex AI منتقل شوید، که امکان سفارشی سازی Gemini را با کنترل کامل داده ها و بهره مندی از ویژگی های اضافی Google Cloud برای امنیت سازمانی، ایمنی، حریم خصوصی و حاکمیت داده را فراهم می کند. و انطباق

با Vertex AI، به همان مدل های Gemini دسترسی خواهید داشت و قادر خواهید بود:

  • جمینی را با داده‌های شرکت خود تنظیم و تقطیر کنید، و آن را با زمین‌سازی تقویت کنید تا اطلاعات به‌روز و برنامه‌های افزودنی برای انجام اقدامات در دنیای واقعی را شامل شود.
  • عوامل جستجو و مکالمه مبتنی بر Gemini را در محیطی با کد کم / بدون کد بسازید، از جمله پشتیبانی از نسل افزوده شده با بازیابی (RAG)، جستجوی ترکیبی، جاسازی‌ها، کتاب‌های بازی مکالمه و موارد دیگر.
  • با اطمینان مستقر کنید. ما هرگز مدل‌های خود را با ورودی یا خروجی‌های مشتریان Google Cloud آموزش نمی‌دهیم. داده ها و IP شما همیشه داده ها و IP شما هستند.

برای مطالعه بیشتر در مورد قابلیت‌های جدید Vertex AI، به وبلاگ Google Cloud مراجعه کنید.

قیمت جمینی پرو

در حال حاضر، توسعه دهندگان دسترسی رایگان به Gemini Pro و Gemini Pro Vision از طریق Google AI Studio، با حداکثر 60 درخواست در دقیقه دارند که آن را برای اکثر نیازهای توسعه برنامه مناسب می کند. توسعه‌دهندگان Vertex AI می‌توانند مدل‌های مشابه را با محدودیت‌های نرخ یکسان، بدون هیچ هزینه‌ای تا زمانی که در اوایل سال آینده در دسترس قرار گیرند، امتحان کنند، پس از آن برای هر 1000 کاراکتر یا هر تصویر در سراسر Google AI Studio و Vertex AI هزینه‌ای دریافت می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور