16 بهترین افزونه ChatGPT برای بازاریابان (به علاوه نحوه استفاده از آنها)

آیا از ChatGPT در گردش کار بازاریابی خود مانند تقریباً 35٪ از بازاریابان مورد بررسی ما استفاده می کنید؟ اگر به شما بگوییم راهی برای تقویت قابلیت‌های ChatGPT برای تلاش‌های بازاریابی شما وجود دارد، چه؟

به افزونه های ChatGPT سلام کنید. پلاگین‌های ChatGPT که برای مدل‌های زبان طراحی شده‌اند و ایمنی را در نظر می‌گیرند، به چت ربات هوش مصنوعی کمک می‌کنند تا به اطلاعات به‌روز دسترسی پیدا کند، از خدمات شخص ثالث استفاده کند و کارهای بیشتری انجام دهد.

نکات کلیدی: بهترین افزونه های ChatGPT

 1. دستیار سئو – بهترین افزونه برای تحقیق کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا
 2. بازاریابی سریع – برای ایده های سئو محتوای وب سایت شما
 3. سئو – برای تجزیه و تحلیل سئو در صفحه
 4. PPC – Storeya – برای خودکارسازی تبلیغات گوگل، تبلیغات بینگ و تلاش‌های تبلیغات رسانه‌های اجتماعی
 5. تبلیغات PPC رقیب – برای تجزیه و تحلیل استراتژی های تبلیغاتی رقبای خود
 6. AskYourPDF – برای خلاصه کردن نکات کلیدی یک سند PDF
 7. لینک خوان – برای ترکیب اطلاعات از صفحات وب، فایل های PDF، ارائه های پاورپوینت و سایر اسناد
 8. یادداشت های نمایشی – برای خلاصه کردن قسمت های پادکست و توصیه هایی برای موضوعات پادکست!
 9. خلاصه ویدیو – برای دریافت نکات مهم یک ویدیوی YouTube
 10. ویستولا – برای تولید ویدیو برای ارائه ها و پست های رسانه های اجتماعی
 11. جستجوی اجتماعی – برای جستجوی موضوعات پرطرفدار یا توییت های یک کاربر
 12. ولفرام – برای بدست آوردن یک پس زمینه سریع در مورد موضوعات مختلف از دانش انتخاب شده و داده های زمان واقعی
 13. نمودارها را به من نشان بده – برای تولید نمودارها برای درک مفاهیم پیچیده
 14. یک هوش مصنوعی برای آن وجود دارد – هنگامی که به دنبال ابزارهای هوش مصنوعی دیگر هستید
 15. Prompt Perfect – برای دریافت پاسخ های بهتر از ChatGPT
 16. Expedia – برای کمک در سفر

اگر به دنبال افزونه‌های ChatGPT هستید که می‌توانید برای بازاریابی و کارهای دیگر استفاده کنید، این پست وبلاگ می‌تواند شما را با این موضوعات شروع کند:

وقتی اینجا هستید، می‌توانید در خبرنامه رایگان ما مشترک شوید تا از آخرین اطلاعات بازاریابی دیجیتال و نکاتی که مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل داده می‌شود، دریافت کنید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

افزونه ChatGPT چیست؟

تعریف افزونه ChatGPT

افزونه ChatGPT یک افزونه برای چت ربات هوش مصنوعی است تا قابلیت های آن را افزایش دهد.

در مارس 2023، OpenAI پشتیبانی اولیه خود را از پلاگین ها برای کاربران ChatGPT Plus اجرا کرد. طبق وب سایت OpenAI، افزونه های ChatGPT با “ایمنی به عنوان یک اصل اصلی” طراحی شده اند.

افزونه‌های آن ChatGPT را قادر می‌سازد تا به اطلاعات به‌روزرسانی شده دسترسی پیدا کند، بهبودی از یک ChatGPT مستقل که به اینترنت متصل نیست و با داده‌های مربوط به سال ۲۰۲۱ و بالاتر آموزش داده شده است.

افزونه‌های ChatGPT همچنین به ربات چت هوش مصنوعی کمک می‌کنند تا محاسبات را اجرا کند و برنامه‌های شخص ثالث را اجرا کند، بنابراین ChatGPT را قادر می‌سازد تا کارهای زیر را انجام دهد:

 • اطلاعات بلادرنگ مانند اطلاعات آب و هوا، امتیازات ورزشی یا قیمت سهام را واکشی کنید
 • بازیابی اطلاعات مبتنی بر دانش مانند اسناد شرکت
 • اقدامات خاصی را برای کاربران انجام دهید، مانند رزرو رستوران یا رزرو اقامت در هتل
مطالب پیشنهادی  6 Best Video Calling Apps Businesses Can Use to Close Deals

11 بهترین افزونه ChatGPT برای بازاریابان

با این افزونه های ChatGPT برای بازاریابی، قابلیت های ChatGPT را تقویت کنید. ما آنها را بر اساس آنچه که می توانند انجام دهند طبقه بندی کرده ایم:

بیایید شیرجه بزنیم!

بهترین افزونه های ChatGPT برای سئو

به دنبال راه هایی برای تقویت قابلیت های ChatGPT هستید تا به شما در تلاش های سئو کمک کند؟ در اینجا چند افزونه ChatGPT وجود دارد که می توانید برای SEO، یک استراتژی ارزشمند برای هدایت ترافیک واجد شرایط به سایت خود، از آنها استفاده کنید:

1. دستیار SEO

SEO Assistant افزونه WebFX برای تحقیق کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا است. با شناسایی موضوع اصلی خود و تایپ کلمه کلیدی خود در ChatGPT با فعال بودن افزونه SEO Assistant شروع کنید. سپس دستیار SEO لیستی از پیشنهادات کلمات کلیدی را ایجاد می کند که می توانید آنها را در محتوای وب سایت خود بگنجانید.

2. بازاریابی سریع

برای ایجاد پست های وبلاگ برای افزایش رتبه خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) به کمک نیاز دارید؟ از افزونه Speedy Marketing ChatGPT برای فروشگاه های Shopify، فروشگاه های تجارت الکترونیک و وب سایت های تجاری استفاده کنید. در درخواست خود، به Speedy Marketing بگویید که می خواهید چه چیزی بنویسد، مانند یک پست وبلاگ، و URL وب سایت خود را ارائه دهید.

3. سئو

SEO یک افزونه ChatGPT است که می تواند تجزیه و تحلیل سئوی صفحه وب را انجام دهد. URL صفحه وب خود و کلمه کلیدی مورد نظر برای بهینه سازی آن را وارد کنید. همچنین می توانید از این افزونه برای آنالیز صفحه رقیب استفاده کنید!

بهترین افزونه های ChatGPT برای PPC

PPC یک استراتژی مهم برای برندها برای افزایش دید آنلاین خود است. در اینجا چند افزونه ChatGPT وجود دارد که می توانید برای ابتکارات PPC خود از آنها استفاده کنید:

4. PPC – Storeya

تبلیغات گوگل، تبلیغات بینگ و تلاش های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی خود را با PPC – Storeya خودکار کنید. این افزونه ChatGPT شما را قادر می سازد تا کمپین های خود را بهینه کنید و بازده هزینه تبلیغات (ROAS) خود را افزایش دهید.

5. تبلیغات PPC رقیب

با وارد کردن آدرس اینترنتی آنها در افزونه Competitor PPC Ads درباره بهترین عملکرد تبلیغات PPC رقبای خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر می‌خواهید درباره استراتژی‌های تبلیغاتی رقبای خود اطلاعاتی کسب کنید، می‌توانید تاریخچه تبلیغات رقبای خود را نیز درخواست کنید.

بهترین افزونه های ChatGPT برای بازاریابی محتوا

تولید محتوا دومین مورد محبوب ترین مورد استفاده از هوش مصنوعی در میان بازاریابان مستقر در ایالات متحده است که مورد بررسی قرار گرفتیم. در اینجا چند افزونه ChatGPT وجود دارد که می توانید از آنها برای بهبود قابلیت های بازاریابی محتوای ربات چت هوش مصنوعی استفاده کنید:

6. AskYourPDF

آیا برای محتوای وب سایتی که می نویسید به خلاصه ای سریع از یک سند PDF نیاز دارید؟ از افزونه ChatGPT AskYourPDF برای خلاصه کردن یک سند یا دادن پاسخ فوری به سوالات خود استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی  بازاریابی پیامکی چیست؟ راهنمای کامل مبتدیان برای سال 2023

7. لینک خوان

یکی دیگر از افزونه‌های ChatGPT که می‌تواند اطلاعات را ترکیب کند، Link Reader می‌تواند اطلاعات کلیدی صفحات وب، فایل‌های PDF، ارائه‌های پاورپوینت و سایر اسناد را خلاصه کند. از آن هنگام انجام تحقیقات خود برای مقاله ای که باید بنویسید استفاده کنید!

8. نمایش یادداشت ها

Shownotes یک افزونه ChatGPT است که می‌تواند قسمت‌های پادکست را خلاصه کند و اطلاعات خاصی را که از رونوشت آن نیاز دارید بیابد و آن را به ابزاری مفید برای تحقیقات شما تبدیل کند. اگر نام تجاری شما پادکست دارد، می توانید از ویژگی این افزونه ChatGPT نیز استفاده کنید که موضوعاتی را برای قسمت های پادکست توصیه می کند!

9. خلاصه ویدئو

با استفاده از افزونه ای که می تواند نکات برجسته یک ویدیوی YouTube را خلاصه کند، روند تحقیق خود را ساده کنید. با فعال بودن افزونه Video Summary، URL ویدیوی YouTube را در مکالمه خود تایپ کنید تا نکات مهم ویدیو را دریافت کنید.

بهترین افزونه های ChatGPT برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی یک استراتژی مهم برای ارتباط با مخاطبان هدف شما است. در اینجا چند افزونه ChatGPT برای بازاریابان آورده شده است:

10. ویستولا

برای ایجاد ویدیوهای کوتاه برای صفحات رسانه های اجتماعی برند خود به کمک نیاز دارید؟ Visla یک پلاگین ChatGPT است که می تواند ویدیوهایی را برای ارائه ها و پست های رسانه های اجتماعی شما ایجاد کند.

11. جستجوی اجتماعی

برای جستجوی موضوعات پرطرفدار یا توییت های یک شخصیت برجسته به دستیار نیاز دارید؟ جستجوی اجتماعی را امتحان کنید، یک افزونه ChatGPT که می تواند توییت های مرتبط با درخواست شما را جستجو کند.

5 پلاگین ChatGPT برای حرفه ای ها

با این پلاگین ها می توانید ChatGPT را به دستیار تبدیل کنید که می تواند کارهای دیگری را انجام دهد – از جستجوی هتل برای سفر کاری بعدی خود تا جستجوی سایر برنامه های مفید هوش مصنوعی – با این افزونه ها:

12. ولفرام

هر کس مجبور است در محل کار چیزهای جدیدی یاد بگیرد. افزونه Wolfram ChatGPT می‌تواند یک پس‌زمینه سریع در مورد موضوعات (از شیمی تا فرهنگ عامه) در اختیار شما قرار دهد، زیرا به شما امکان دسترسی به دانش و داده‌های هم‌زمان را می‌دهد. همچنین شما را قادر می سازد تا محاسبات ریاضی را از طریق ChatGPT انجام دهید.

13. نمودارها را به من نشان دهید

اگر نیاز به درک یک فرآیند پیچیده دارید، می توانید از Show Me Diagrams برای ایجاد نموداری استفاده کنید که مفهوم را برای شما توضیح دهد. به عنوان مثال، فرض کنید در تجارت شراب سازی هستید و در مورد شراب سازی می نویسید، این افزونه ChatGPT می تواند نموداری آسان برای توضیح فرآیند ایجاد کند.

14. یک هوش مصنوعی برای آن وجود دارد

یکی دیگر از افزونه های مفید ChatGPT برای حرفه ای ها، وجود هوش مصنوعی برای آن است. آن را فعال کنید و می‌توانید از ChatGPT برای نیازهای خود برنامه‌های AI توصیه‌شده را بخواهید.

15. Prompt Perfect

هنگامی که از افزونه Prompt Perfect استفاده می کنید، پاسخ های بهتری از ChatGPT دریافت کنید. درخواست‌های شما را ارزیابی می‌کند و آن‌ها را به موارد خاص تغییر می‌دهد تا بتوانید پاسخ بهتری دریافت کنید!

مطالب پیشنهادی  تبلیغات نمایشی در کجای قیف فروش قرار می گیرد؟

16. Expedia

برای برنامه ریزی برای سفر شخصی یا کاری به کمک نیاز دارید؟ افزونه Expedia را امتحان کنید. به ChatGPT بگویید به کجا سفر می کنید، و این افزونه از شما جزئیاتی را می خواهد تا به شما در جستجوی پروازها، اقامتگاه ها، فعالیت ها یا اجاره ماشین کمک کند.

سوالات متداول در مورد پلاگین های ChatGPT برای بازاریابی

اکنون که با برخی از افزونه‌های ChatGPT برای بازاریابان آشنا شدید، بیایید به سؤالات متداول درباره این افزونه‌ها بپردازیم:

آیا افزونه های ChatGPT رایگان هستند؟

بیشتر افزونه‌های ChatGPT رایگان هستند، در حالی که برخی نیاز به اشتراک پولی یا یک خرید دارند. قبل از نصب یک افزونه، جزئیات آن را بخوانید تا بدانید چقدر هزینه دارد و بفهمید چه کاری انجام می دهد.

همه افزونه ها برای دسترسی به GPT-4، جایی که افزونه ها کار می کنند، به اشتراک ChatGPT Plus (20 دلار در ماه) نیاز دارند.

چگونه یک افزونه ChatGPT را نصب کنم؟

برای نصب افزونه ChatGPT:

 1. در مرورگر وب خود به https://chat.openai.com بروید.
 2. برای انتخاب مدل روی منوی کشویی کلیک کنید (افزونه ها را انتخاب کنید).
 3. اگر در حال حاضر افزونه ای ندارید، روی منوی کشویی Plugins کلیک کنید و “Plugin Store” را انتخاب کنید.
 4. در میان پلاگین ها حرکت کنید تا انتخاب کنید کدام یک را می خواهید نصب کنید.

نکته حرفه ای: می توانید همزمان بیش از یک افزونه را نصب کنید. وقتی یک افزونه را در قسمت «افزونه‌ها» می‌بینید، با موفقیت نصب کرده‌اید.

چگونه از افزونه ChatGPT استفاده کنم؟

پس از نصب افزونه ChatGPT می توانید از آن استفاده کنید. افزونه‌ای را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و درخواست خود را برای شروع مکالمه تایپ کنید.

با استفاده از دستورات مختلف کاوش کنید تا بهترین نتایج را بگیرید. توجه داشته باشید که افزونه‌های ChatGPT تا زمان نگارش این مقاله هنوز در نسخه بتا هستند. بر اساس اسناد پلاگین OpenAI، سیستم پلاگین ممکن است همچنان به طور قابل توجهی تکامل یابد.

بود کارشناسی ارشد از هنر ما

WebFX پیشرو در صنعت بازاریابی و طراحی است.

به دنبال بهترین افزونه های ChatGPT برای کسب و کار خود هستید؟

افزونه‌های ChatGPT برای بازاریابی به شما امکان می‌دهند با دسترسی به آخرین اطلاعات و استفاده از خدمات شخص ثالث، از چت ربات هوش مصنوعی نهایت استفاده را ببرید.

اگر برای جستجوی افزونه‌های ChatGPT که می‌توانید برای کسب‌وکار خود استفاده کنید، نیاز به مشورت با یک متخصص دارید، می‌توانید به WebFX مراجعه کنید. تیم ما متشکل از بیش از 500 متخصص دیجیتال مارکتینگ هیجان زده است تا به شما کمک کند تجارت خود را توسعه دهید.

چه در زمینه SEO، PPC یا تلاش‌های بازاریابی محتوا به کمک نیاز داشته باشید، می‌توانید روی WebFX برای ارائه نتایجی که باعث رشد نهایی می‌شود حساب کنید. به هر حال، ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل هستیم که بر ارائه خدمات عالی به مشتریانی مانند شما متمرکز شده است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که ما بر افزایش درآمد برای شما تمرکز خواهیم کرد.

اجازه دهید ما تیم بازاریابی گسترده شما باشیم. با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید 888-601-5359 برای صحبت با یک استراتژیست در مورد خدمات بازاریابی دیجیتال ما!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور