9 ماشین حساب برتر ارزیابی مشاغل که می توانید در سال 2021 امتحان کنید

عکس پروفایل Sarath CP Hacker Noon

@92Sarath CP

استراتژیست و مشاور دیجیتال ، Growth Hacking Specialist برای هر دو استارتاپ و مارک های بزرگ کار می کرد.

یک ماشین حساب ارزیابی مشاغل که به خریداران و فروشندگان کمک می کند تا برآورد تقریبی ارزش تجاری را نتیجه بگیرند. دو مورد از مشهورترین فرمول های ارزیابی مشاغل با فروش سالانه یا سود سالانه در یک صنعت ضرب می شوند. هر دو روش شروع بسیار خوبی برای ارزیابی دقیق تجارت شما هستند.

چه خودتان کار خود را شروع کرده باشید و چه آن را از شخص دیگری خریداری کرده باشید ، باید هدف خود را برای رشد و افزایش ارزش آن تعیین کنید. همچنین ، شما باید بدانید که چگونه برای تجارت خود برای فروش ارزش قائل شوید زیرا این نقش مهمی در امور مالی شما دارد.

یک ارزش تجاری ممکن است به شما کمک کند هنگام فروش آن بهترین قیمت ممکن را بدست آورید. اما ، بهترین کار این است که در حین کار ، ارزش کسب و کار خود را نیز درک کنید ، زیرا این امر به شما امکان کنترل بیشتر امور مالی را می دهد. براساس ارزش شغلی خود ، می توانید برای خرید تجهیزات ، موجودی کالا و انشعاب به مکان های جدید وام دریافت کنید. ارزیابی بالاتر از مشاغل به معنای افزایش جریان نقدی و افزایش درخواست و فروش است که رشد را تشویق می کند.

موسسان از روش های مختلف ارزیابی استفاده می کنند و تعداد محاسباتی که ارائه می شود به طور قابل توجهی با تمام موارد مختلف متفاوت خواهد بود …