چگونه می توان رمزنگاری خود را ایمن نگه داشت

حفظ امنیت رمزنگاری خود بسیار مهم است زیرا خطرات زیادی از جمله هکرها ، کلاهبرداران و خطاهای انسانی وجود دارد. برای ایمن نگه داشتن رمزنگاری خود از یک دستگاه و شبکه مطمئن ، نرم افزار آنتی ویروس ، یک VPN خوب ، مرورگر Brave ، کیف پول کاغذی ، احراز هویت دو عامل ، Yubikey ، کیف پول سخت افزاری و کمی عقل سلیم استفاده کنید 🙂

تصویر
تصویر پروفایل Crypto Badger Hacker Noon

Crypto Badger

نه یک گورکن واقعی ؛-) اختصاص داده شده برای کمک به مردم برای آشنایی با دنیای رمزنگاری.

اگر در حال سرمایه گذاری روی رمزنگاری هستید ، باید امنیت سرمایه گذاری خود را بسیار جدی بگیرید. حتی اگر سرمایه گذاری زیادی نکرده اید ، زیبایی رمزنگاری در این است که سرمایه گذاری شما می تواند در هر زمان به اوج خود برسد و ناگهان ممکن است از اقدامات امنیتی فعلی خود کمی ناراحت شوید. در پایان روز ، اگر مشکلی پیش بیاید و رمز ارز خود را از دست بدهید ، بسیار بعید است که بتوانید آن را بازیابی کنید.

خطرات متعددی در فضای رمزنگاری وجود دارد – از هک شدن کیف پول یا دستگاه شما تا قربانی کلاهبرداری و دادن برخی از اطلاعات امنیتی شما به سادگی از دست دادن رمز عبور و عبارت دانه و عدم دسترسی به کیف پول شما (I) مطمئن هستم که حداقل چند داستان درباره افرادی که میلیون ها بیت کوین را از دست می دهند شنیده اید).

خوشبختانه چندین لایه امنیتی نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای محافظت از دیجیتال خود استفاده کنید …