چگونه یک مبتدی یک WebApp را در 4 روز ایجاد و مستقر کرد

Tarun Sharma اهل هند است و زندگی مدرسه ای خود را به پایان رساند و یک سال مرخصی گرفت تا چیزهای جدیدی را کشف کند و یاد بگیرد ، به ویژه موارد مربوط به برنامه نویسی یعنی React ، JavaScript ، و غیره. بعد از گذراندن 3-4 ماه فقط می توانم تفاوت کد خود را مشاهده کنم الگو ، بخش تفکر و مهمتر از همه تمایل من برای ساخت پروژه ها. من تصمیم گرفته ام نه تنها پروژه هایی بسازم ، بلکه با نوشتن وبلاگ هایی که ممکن است برای کسی مفید باشد ، کل سفر خود را با سایر دوستان به اشتراک بگذارم. امیدوارم این به شما در پروژه های شخصی شما کمک کند یا به نوعی انگیزه مردم را برای انجام کاری که من انجام می دهم ایجاد کند.

تصویر
عکس پروفایل نیمروز هکر تارون شارما

تارون شارما

توسعه دهنده وب دانش آموز خودآموز

درمورد من

سلام ، من تارون شرما هستم. من اهل هند هستم و زندگی مدرسه ام را به پایان رساندم و یک سال مرخصی گرفتم تا چیزهای جدیدی را کشف کنم و یاد بگیرم ، به ویژه موارد مربوط به برنامه نویسی یعنی React ، جاوا اسکریپت ، و غیره. بعد از گذراندن 3-4 ماه فقط می توانم تفاوت الگوی کد خود را مشاهده کنم ، بخش تفکر ، و از همه مهمتر تمایل من برای ساخت پروژه ها.

در حال حاضر من بیشتر به دنبال ساختن پروژه ها و یادگیری چیزهای جدید به تنهایی هستم تا اینکه آموزش هایی را در یوتیوب ببینم و چیزی یاد نگیرم. من تصمیم گرفته ام نه تنها پروژه هایی بسازم ، بلکه کل سفر خود را با سایر وبلاگ ها در سراسر جهان با نوشتن وبلاگ هایی که ممکن است برای کسی مفید باشد ، به اشتراک بگذارم 🙂

نقشه راه

روز 1

به دریبل رفتم و جمع شدم …

ایندکسر