چگونه نشانه های غیرقابل قوه با واقعیت مجازی تلاقی می کنند

RSS یک پروتکل است که به کاربران اجازه می دهد محتوای منتشر شده در چندین سایت را از طریق یک سرویس گیرنده شخص ثالث ، به نام خواننده خوراک RSS ، همگام کنند. وقتی پست جدیدی منتشر می شود ، فیدهای RSS به طور خودکار اطلاعات را به روز می کنند و خواننده فید آن را بازیابی می کند. کاربران می توانند اشتراک های خود را در پوشه ها سازماندهی کرده ، برچسب ها را اضافه کرده و داستانهای نامربوط را فیلتر کنند. همه به روزرسانی های جدید به ترتیب زمانی وارد می شوند و می توانید سایتهای مهم را به طور همزمان رصد کنید. مزیت اصلی این مدل توزیع محتوا این است که نیازی نیست تمرکز خود را بین سایت ها و سیستم عامل های مختلف تقسیم کنید.

تصویر
عکس پروفایل Shaan Ray Hacker Noon

شان ری

وبلاگ فناوری نوظهور

استفاده استراتژیک از NFT ها در محیط ها و دنیای واقعیت مجازی طیف وسیعی از موارد و امکانات استفاده را باز می کند. برای درک کامل پتانسیل این فناوری ها ، ابتدا درک NFT ها و واقعیت مجازی با جزئیات بیشتر ضروری است.

تعریف NFT

تعریف NFT زیر قبلاً در پست NFTs و قراردادهای هوشمند پوشش داده شده است.

“NFT مخفف عبارت Non-Fungible Token است. این یک نوع رمز دیجیتال است که منحصر به فرد و کمیاب است. NFT در اصل اثبات منحصر به فرد مالکیت چیزی ، معمولاً دارایی دیجیتالی است. NFT ها نسخه های دیجیتالی اقلام جمع آوری کننده فیزیکی هستند ، و هیچ دو NFT یکسان هستند. “

قارچ پذیری

قارچ پذیری یعنی …