چگونه می توان به عنوان برنامه نویس اندروید پول زیادی به دست آورد

درآمد متوسط ​​توسعه دهندگان برنامه اندروید در آمریکا سالانه 96000 دلار است. جاوا یکی از محبوب ترین زبان هایی است که برای توسعه برنامه ها استفاده می شود. به طور متوسط ​​هزینه توسعه یک برنامه Android حدود 100000 دلار در سال است. بیش از 5000 شغل برای توسعه دهندگان Android در جهان وجود دارد. نحوه استفاده از جاوا و سایر زبانها را برای توسعه برنامه های خود و آزمایش دانش خود در مورد بهترین ابزارها و منابع بیاموزید. درباره نحوه توسعه برنامه با استفاده از جاوا و اندروید بیشتر بدانید.

تصویر
عکس پروفایل جانی هکر نون

جانی

توسعه دهنده ارشد جاوا و مدرس جاوا در دوره های برنامه نویسی Learning Tree International.

آیا مشتاق هستید همه برنامه های موبایلی که هر روز به صحنه می آیند و علاقه مند به توسعه دهنده برنامه ماهر Android هستید؟ خوب من قصد دارم نکات مفیدی را در مورد نحوه پیشرفت مهارت های خود و استخدام در شغل رویایی خود به شما ارائه دهم.

همچنین ، برخی از بهترین منابعی را که به شما کمک می کند جاوا ، کوتلین را سریع بیاموزید و سایر مهارت های نرم افزاری مورد نیاز برای توسعه دهندگان اندروید را بیاموزید ، و همچنین برخی از وب سایت هایی که به استخدام متخصصان کارآموز و متخصص کمک می کند ، کمک می کند. بهترین شرکت های جهان اما در وهله اول ، و بیایید عمیق تر به برخی از حقایق و آمار بپردازیم.

آیا متخصصان Android در حال حاضر تقاضا دارند؟

خلاصه بله. اندروید به توسعه دهندگان برنامه اجازه می دهد تا ایده ها و کارهای جدید ایجاد کنند …

ایندکسر