چگونه استارت آپ ما بدون ویروسی شدن در یک هفته 1 میلیون بازدید از TikTok کسب کرده است

تصویر
عکس پروفایل ظهر Biteable Hacker

@الیزاومنقابل گاز گرفتن

Biteable یک پلت فرم تحت وب است که در عرض چند دقیقه می توانید فیلم ها و انیمیشن های حرفه ای ایجاد کنید

متعهد به یک برنامه ثابت ارسال

فیلم های TikTok 90 روز زنده هستند. در هر زمان از آن زمان ، یک فیلم می تواند به FYP رانده شود و تعداد زیادی بیننده به خود جلب کند. ارسال مطالب بیشتر = فرصت بیشتری برای هدایت به FYP. در مورد تعداد TikToks که باید هر روز ارسال کنید ، قانون خاصی وجود ندارد ، اما مشاهده پست ها به صورت 3 برابر در روز معمول است.

ویدیوهای ضعیف را حذف نکنید

ممکن است فکر کنید داشتن یک ویدیو که فقط 5 بازدید در نمایه شما داشته باشد خجالت آور است ، اما هیچ کس متوجه این موضوع نمی شود. فیلم ها 90 روز زندگی می کنند. اولین ویدیوی Biteable با عملکرد بالا هفته ای کمتر از 1000 بازدید از انتشار داشت. هفته بعد ، در یک روز تا 50،000 بازدید افزایش یافت.

از صداهای پرطرفدار استفاده کنید

TikTok به دلیل صداهای ویروسی معروف است. هنگام پیمایش در FYP ، احتمالاً 5-10 صدای مشابه را چندین بار شنیده اید. صداهای پرطرفدار آسان ترین راه برای دیدن ویدیوی شما توسط افراد بیشتر است. اگر ویدیو در حال مکالمه با دوربین است ، صدایی مرسوم را در پس زمینه اضافه کنید و میزان صدا را به سطح پایین برسانید.

اگر یک حساب تجاری دارید ، صداهای پرطرفدار که می توانید استفاده کنید محدود می شود. به محض اینکه صدایی پرطرفدار پیدا کردید که مجوز آن را دارد …