چرا امی 2021 یک پیروزی برای هالیوود جدید است؟

هالیوود جدید ، که توسط خدمات پخش فیلم و تلویزیون ترکیبی نمایش داده می شود ، 71 جایزه امی را از آن خود کرد. نتفلیکس 44 جایزه امی از جمله 44 مورد را برای نتفلیکس دریافت کرد که رکوردی در تمام دوران به ثبت رساند. Netflix نامزد 54 جایزه اسکار شده است که 15 مورد را از آن خود کرده است – از جمله هفت مورد در سال 2021. HBO Max که در سال 2020 راه اندازی شد ، 19 جایزه Emmy -15 برای HBO و چهار جایزه برای HBO Max دریافت کرد. Netflix شایسته تقدیر است ، اما هرگز از حساب نبرید که Apple TV یک تهدید سه گانه است: فیلم ، تلویزیون و موسیقی. Amazon Prime Video دارای مشکل مارک تجاری است. انتظار می رود HBO Max برنده شود.

تصویر
عکس پروفایل David Deal Hacker Noon

@davidjdealدیوید دیل

دیوید دیل یک مدیر بازاریابی ، دوستدار دیجیتال و دوستدار فرهنگ پاپ است.

جنگ بین New Hollywood و Old Media در مراسم اهدای جوایز امی به پایان رسیده است. هالیوود جدید ، که توسط سرویس های ترکیبی فیلم و تلویزیون پخش می شود ، قاطعانه برنده شده است.

نیو هالیوود در مجموع 71 جایزه امی از جمله 44 مورد برای Netflix به خانه آورد که یک رکورد تمام تاریخ را به ارمغان آورد. رسانه های قدیمی ، متشکل از شبکه های پخش و کابلی ، 31 بردند. امی در حال حاضر یک فشارسنج برای پیگیری رقابت های New Hollywood با یکدیگر است.

در اینجا چند نتیجه اضافی از امی 2021 آورده شده است:

قوانین Netflix

Netflix تا سال 2013 شروع به ایجاد محتوای اصلی نکرد. از آن زمان ، Netflix نامزد 748 جایزه امی شده و 156 بار برنده شده است. اکنون این را نیز در نظر بگیرید: Netflix شده است …