نحوه توضیح NFT برای افرادی که فکر می کنند فقط JPEG هستند

JPEG NFT نیست. NFT یک رمز است ، هیچ تفاوتی با بیت کوین یا اتریوم ندارد ، به این معنی که نمی توان آنها را کپی کرد. با این حال ، NFT ها به بخشی از رسانه متصل می شوند و به شما مالکیت رسمی و دارای مجوز بلاک چین بر آن رسانه را می دهد. مهم نیست چه کسی آن را ذخیره کرده است ، این مال شما است و می توانید آن را ثابت کنید.

تصویر
عکس پروفایل Gavin Hacker Noon

گاوین

“به ارباب نگاه کن ، و با خط کامل به آنجا خواهی رسید. بله عزیزم ، به سرعت حرکت نگاه کن -خیابان 1:12

اگر در فضای رمزنگاری یا به طور خاص در بازی تجاری NFT فعال هستید ، مطمئناً قبلاً پستی مانند این را دیده اید:

تصویر

اگر NFT ها را درک می کنید ، پس نیازی ندارید که من برای شما توضیح دهم که چگونه چنین مطلبی اهمیت مطلب را از دست می دهد. اگر شما اینجا هستید زیرا شما NFT ها را نمی فهمید ، پس احترام دیوانه وار برای این که واقعاً از راه خود خارج شده اید تا این را درک کنید ، به جای اینکه صرفاً مفهوم را کنار بگذارید ، همانطور که بسیاری ترجیح می دهند.

چیزی که به نظر من تکان دهنده ترین است این است سازمان بهداشت جهانی افرادی که این پست ها را می سازند نباید تعجب آور باشد وقتی کسی که ضد رمزنگاری است نیز ضد NFT باشد ، اما این اکثریت قابل توجهی از سرمایه گذاران رمزنگاری هستند که به نظر می رسد اکثر صریح در مورد NFT ها برای افرادی که به نظر می رسد در آینده امور مالی زندگی می کنند ، به نظر می رسد که در مورد بحث توکن های غیرقابل انعطاف در گذشته زندگی می کنند.

چی هست …