با این نکات حفظ حریم خصوصی مرورگر ، ردیاب ها و تبلیغ کنندگان را در Bay نگه دارید

اپل حریم خصوصی را در اولویت محصولات خود از جمله Safari قرار داده است. موزیلا و مایکروسافت شروع به تبلیغ حریم خصوصی به عنوان راهی برای جدا کردن مرورگرهای خود از Google Chrome کرده اند. Chrome انعطاف پذیر و منبع باز است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های افزودنی با محوریت حریم خصوصی را برای جلوگیری از ردیاب ها منتشر کنند. اپل در WWDC 2021 “حفاظت پیشرفته از ردیابی هوشمند” را اعلام کرد ، اپل همچنین از یافتن آدرس IP کاربر در Safari جلوگیری می کند. محققان گوگل مشاهده کردند که چگونه می توان از Intelligent Tracking Prevention برای ردیابی کاربران استفاده کرد.

تصویر
عکس پروفایل Zen Chan Hacker Noon

ذن چان

علاقه مند به Infosec & Biohacking. معمار امنیتی حرفه ای عاشق خواندن و دویدن.

اگرچه حریم خصوصی در بین سازندگان مرورگر به اولویت تبدیل می شود ، اما آنها ممکن است آنطور که فکر می کنید پیش نروند. ممکن است بخواهید تا حد ممکن ناشناس باشید یا در هر فرصتی برای جلوگیری از تبلیغات در اینترنت با هم مبارزه کنید. بنابراین اجازه دهید نگاهی به نحوه تغییر تنظیمات مرورگر خود برای افزایش حریم خصوصی اینترنت خود بیاندازیم.

چندی پیش ، مشکلات جمع آوری اطلاعات فیس بوک را به اشتراک گذاشتم. این حفاظت از حریم خصوصی را در فهرست اولویت های شرکت های بزرگ فناوری با نشان دادن نحوه جمع آوری داده ها از طریق شرکت های آنلاین ، افزایش داده است.

هدف آنها چیست؟ برای ایجاد یک مشخصات دقیق کاربر به طوری که بتوانید هدف دقیق تر ، قابل کلیک و در نتیجه سودآور شوید …