ZP-VPN ها برای امنیت کاربر می جنگند – آیا این واقعیت است یا افسانه ای؟

عکس پروفایل Sundus Hacker Noon

@sundus-noorسوندوس

سوندوس نور ، یک گیک فناوری که عاشق به اشتراک گذاشتن داستانهای مشتاق است.

با گذشت زمان ، استفاده از VPN به یک سطح بی سابقه افزایش یافت ، و “Zero-Log VPN” همان چیزی است که هر شبکه خصوصی مجازی ادعا می کند. بنابراین ، VPN با ورود صفر چیست؟ آیا تفاوتی در امنیت سایبری شما ایجاد می کند؟ این همان چیزی است که من در این وبلاگ به آن خواهم پرداخت.

هر سرویس VPN بعدی ادعای بزرگ ثبت صفر را ایجاد می کند ، اما در واقع ، این ادعاها فقط دود در آینه ها است. هر زمان ملاحظات خرید VPN را می خوانید ، ثبت نام صفر یک ویژگی ضروری است. به این دلیل است که VPN با ورود صفر به عنوان یک سرویس ناشناس ، امن و خصوصی در نظر گرفته می شود.

با این حال ، حفظ ثبت صفر برای یک سرویس شبکه خصوصی خصوصی امکان پذیر نیست و اگر هر ارائه دهنده VPN بگوید که ما گزارش های کاربر را نگهداری نمی کنیم ، این ادعایی بی ارزش است. عملاً ، برای یک سرویس VPN ، رعایت خط مشی بدون ثبت گزارش امکان پذیر نیست زیرا در برخی مواقع این سرویس مجبور است برخی از داده های کاربر را ضبط کند تا اتصالات همزمان فراهم شود.

اگر VPN در بهترین حالت داده های کاربر را ثبت نمی کند ، برخی از سرورهای شخص ثالث آن همیشه این کار را می کنند. برای ساده تر کردن کارها برای یک کاربر غیرتکنولوژی ، بگذارید توضیحات مربوط به گزارشات زیر را نشان دهم.

سیاهههای مربوط چیست؟

گزارش ها یا پرونده های ثبت ، سوابقی از فعالیت های آنلاین است که بین دو سرور انجام شده است. هر زمان که به یک وب سایت مراجعه می کنید ، …