ZettaBlock با Stellar ادغام می شود تا توسعه بلاک چین را ساده کند

ZettaBlock، یک پلتفرم زیرساخت داده Web3 در سطح سازمانی و پیشرو در صنعت، مفتخر است که همکاری جدیدی را با بنیاد توسعه استلار، سازمانی که از توسعه و رشد شبکه Stellar پشتیبانی می‌کند، که به تسهیل تراکنش‌های مالی باز و در دسترس معروف است، اعلام می‌کند. این ادغام برای بازتعریف چشم‌انداز توسعه بلاک چین تنظیم شده است، و مسیری ساده را برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد تا نه تنها هر برنامه Web3، بلکه برنامه‌های قدرتمند مبتنی بر داده‌ها را در Stellar با سهولت و کارایی ایجاد کنند.

ZettaBlock و بنیاد توسعه Stellar در حال پیوستن به نیروهای خود با یک هدف مشترک هستند: ایجاد فضای بلاک چین در دسترس تر و قدرتمندتر برای توسعه دهندگان و ایجاد فرصت های جدید برای نحوه عملکرد سیستم های مالی در سطح جهانی. این در مورد ارائه ابزارها و پشتیبانی مورد نیاز برای ایجاد برنامه هایی است که نه تنها مقیاس پذیر و ایمن هستند، بلکه واقعا کارآمد هستند.

گفت: “SDF از همکاری با ZettaBlock برای ارائه ابزارهای اطلاعاتی بیشتر به جامعه ما برای ساخت بهترین برنامه های کاربردی در کلاس هیجان زده است.” جاستین رایس، معاون اکوسیستم بنیاد توسعه استلار. ما متعهد هستیم که Stellar را به شبکه ای با بالاترین کیفیت برای توسعه دهندگان بسازیم و این یکپارچگی با ZettaBlock این …

Source link