Zebu Live 2024: کنفرانس برتر Web3 بریتانیا با استیون بارتلت، کوین بیس، سولانا و غیره بازمی‌گردد.

لندن، بریتانیا، 4 ژوئیه 2024/Chainwire/–مورد انتظار Zebu Live، بزرگترین کنفرانس Web3 انگلستان، از 10 تا 11 اکتبر 2024 باز می گردد.

رویداد امسال که توسط Flight3، یک آژانس بازاریابی مشهور Web3 متعلق به ستاره Dragons' Den، استیون بارتلت برگزار می‌شود، نوید یک تجربه بی‌نظیر را می‌دهد و غول‌های صنعت مانند Coinbase، Solana و Blockchain.com را به نمایش می‌گذارد. شرکت کنندگان می توانند مشتاقانه منتظر یک ترکیب الهام بخش از سخنرانان از جمله استیون بارتلت، رائول پال، لرد هلمز و جان لیلیک باشند.

با تکیه بر موفقیت خارق العاده Zebu Live 2023 که بیش از 3000 شرکت کننده را جذب کرد و بیش از 200 سخنران داشت، کنفرانس 2024 قرار است سطح را حتی بالاتر ببرد. امسال، Zebu Live بار دیگر لندن را به مرکز جامعه جهانی Web3 تبدیل خواهد کرد و یک پلتفرم منحصر به فرد برای الهام بخشیدن، آموزش و ارتباط ارائه می دهد.

به عنوان یک رویداد کلیدی در هفته Web3 لندن، Zebu Live 2024 به طور یکپارچه در جشن گسترده‌تری از نوآوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال ادغام می‌شود. Zebu Live سنگ بنای رویداد است هفته وب لندن، گردهمایی پیشرو در زمینه بلاک چین در بریتانیا که انتظار می رود بیش از 5000 متخصص وب 3 را در این هفته از سراسر جهان گرد هم آورد.

London Web3 Weeks در حالی برگزار می شود که بریتانیا در حال تثبیت موقعیت خود به عنوان یک مرکز کلیدی دارایی دیجیتال است، بازیگران اصلی مانند …

Source link