پشتیبانی یوتیوب AVIF | avif.io ✨

یوتیوب چیست

یوتیوب یک وب‌سایت اشتراک‌گذاری ویدیوی رایگان است که به بینندگان اجازه می‌دهد ویدیوها را به صورت آنلاین تماشا کنند. علاوه بر تماشای ویدیو، می توانید ویدیوی خود را در سایت آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. یوتیوب در ابتدا در سال 2005 ایجاد شد و دومین سایت پرطرفدار است و بازدیدکنندگان هر ماه بیش از 6 میلیارد ساعت ویدیو تماشا می کنند. تعداد زیاد ویدیوهای موجود در یوتیوب محبوبیت آن را توضیح می دهد. یوتیوب در هر دقیقه تقریباً 100 ساعت محتوای ویدیویی دریافت می کند.

هر کسی با رایانه یا دستگاه تلفن همراه و اتصال اینترنت می‌تواند محتوای YouTube را تماشا کرده و به اشتراک بگذارد. یوتیوب یک منبع عالی برای همه است، چه فردی باشید که به دنبال الهام گرفتن هستید و چه مدیر عامل سازمانی با بودجه زیادی برای تبلیغات ویدیویی. اگرچه یوتیوب طیف گسترده‌ای از کاربران دارد، اما در میان جوانانی که محتوای متفاوت، عناصر تعاملی و لذت فوری ارائه شده توسط محتوای ویدیویی YouTube را به تلویزیون سنتی ترجیح می‌دهند، ویروسی است. بسیاری از افراد از آن برای مقاصد سرگرمی، برای یادگیری نحوه انجام کاری (آموزش ها) و به روز شدن با آخرین موزیک ویدیوهای هنرمندان مورد علاقه خود استفاده می کنند.

پلتفرم یوتیوب تقریباً در هر کشوری به بیش از پنجاه زبان در دسترس است. گوگل مالک یوتیوب است، بنابراین تنها چیزی که برای ایجاد یک حساب YouTube نیاز دارید یک حساب Google است.

پشتیبانی AVIF

توصیه های یوتیوب می گوید که باید از فرمت فایل JPG، PNG یا GIF برای عکس نمایه یا ریز عکس های ویدیوی خود استفاده کنید.

توصیه های یوتیوب در مورد فرمت های فایل

فرض کنید می خواهید از AVIF استفاده کنید. در این صورت، از بارگیری تصویر به دلیل: بارگیری تصویر خودداری می کند زیرا دستورالعمل سیاست امنیتی محتوای زیر را نقض می کند: “img-src https: data: android-webview-video-poster:”.

پیغام خطای avif

گیج نشوید، زیرا در جستجوی تصویر نمایه، فرمت های مدرن مانند JXL و AVIF به عنوان فرمت های تصویر پشتیبانی شده نشان داده می شوند.

مرور معین در یوتیوب فرمت های پشتیبانی شده را نشان می دهد

هیچ برنامه عمومی در مورد اینکه آیا YouTube پشتیبانی AVIF را در آینده اضافه خواهد کرد یا خیر وجود ندارد. از آنجایی که پلتفرم های دیگری مانند Vimeo به طور خودکار تصاویر کوچک را به فرمت AVIF تبدیل می کنند تا عملکرد را افزایش دهند و Google بخشی از تیم توسعه دهنده پشت AVIF است، می توانیم در آینده منتظر پشتیبانی باشیم. امروزه یوتیوب هنوز از JPG استفاده می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی لینوکس AVIF: آموزش | avif.io ✨