چرا تبلیغات برند شما به بازدیدهای بیشتری از YouTube نیاز دارد

در یوتیوب، بازدیدها چیزی فراتر از یک نگاه است. آنها ارزی برای در نظر گرفتن یک برند هستند. چرا؟ از آنجایی که بازدیدها نشانه‌ای از علاقه مشتری به برند یا محصول شماست که جزء حیاتی رشد کسب‌وکار است. در بین قالب‌های تبلیغاتی قابل رد شدن، استراتژی پیشنهاد قیمت به ازای هر بازدید (CPV) بیشترین افزایش را در نظر گرفته است که نشان‌دهنده علاقه مشتری است. هر روز در یوتیوب، مردم میلیاردها ساعت ویدیو تماشا می کنند و میلیاردها بازدید ایجاد می کنند.

سیزده سال پیش، یوتیوب مفهوم تبلیغات قابل پرش را معرفی کرد تا همان قدرت انتخابی را که بینندگان برای محتوای خود از آن لذت می برند به تبلیغات بیاورد. این یک اندازه گیری ملموس از توجه به تبلیغ کنندگان را ارائه می دهد، که بر اساس هزینه به ازای هر بازدید (CPV) صورتحساب دریافت می کردند، زمانی که بینندگان تبلیغات را برای 30 ثانیه تماشا می کردند یا تا پایان برای تبلیغات کوتاه تر. TrueView اولین فرمت تبلیغاتی YouTube با قابلیت رد شدن در جریان بود که به تبلیغ‌کنندگان نشان داد که بینندگانی که تبلیغات خود را تماشا می‌کنند به احتمال زیاد به برند یا محصولی که تبلیغ می‌شود فکر می‌کنند.

امروزه، YouTube فراتر از جریان‌های جریانی تکامل یافته است و تبلیغ‌کنندگان با قالب‌های جدیدی مانند in-feed و Shorts به بینندگان دسترسی پیدا می‌کنند. جدیدترین تکامل کمپین‌های CPV، کمپین‌های نمایش ویدیویی مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل (VVC) هستند که برای به حداکثر رساندن بازدیدها برای بودجه شما بهینه شده‌اند. تبلیغات تنها پس از رسیدن به سطح مشابهی از توجه در سراسر سطوح به عنوان بازدیدهای پولی محاسبه می شوند. با استفاده از هوش مصنوعی گوگل، یوتیوب با دستیابی به بیشترین مخاطبان در زمان مناسب و با پیام مناسب در همه محیط‌ها، توجه به برند را برای تبلیغ‌کنندگان آسان‌تر و مؤثرتر می‌کند.

مطالب پیشنهادی  با Pixel و FA طرفداران فوتبال را به بازی نزدیکتر می کند

ارزش یک بازدید در یوتیوب

براساس Archrival، یک آژانس فرهنگ جوانان، بینندگان YouTube را به عنوان پلتفرم شماره 1 برای بهترین محتوا و سازندگان و بهترین داستان سرایی رتبه بندی کردند. مخاطبان YouTube را برای سرگرمی، اطلاعات و ارتباطی انتخاب می کنند که در هیچ جای دیگری نمی توانند به دست آورند. این اکنون به یک مقصد چند صفحه ای و چند فرمتی تبدیل شده است که به بینندگان اجازه می دهد هر طور که می خواهند تماشا کنند.

هسته اصلی تبلیغات داستان سرایی است و این داستان ها قدرت برقراری ارتباط با مخاطبان را دارند و بر قلب و ذهن آنها تأثیر می گذارند. YouTube بهترین فرصت را به تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به داستان‌سرایی متقاعدکننده، یافتن مخاطبان مرتبط و بیان داستانی جذاب ارائه می‌دهد. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Material یک شرکت که تحقیقات بازار را انجام می دهد، در میان کاربران YouTube مورد بررسی، 64٪ موافق هستند که در مقایسه با سایر سیستم عامل ها به تبلیغات در YouTube توجه بیشتری می کنند.

سه کلید برای توجه بیننده

بازدیدها در یوتیوب به دلیل سه عامل متمایز باعث ایجاد علاقه به برند شما می شود:

زمان: در صنعت، YouTube از مدت زمان نمایش طولانی‌تری برای هر قالب آگهی قبل از صدور صورت‌حساب استفاده می‌کند تا مطمئن شود کاربر واقعاً با آگهی درگیر شده است. نماها به عنوان یک نقطه دید 30 ثانیه ای در جریان و یک نقطه دید 10 ثانیه ای در فید و شورت تعریف می شوند. مخاطبان و فناوری YouTube کمک می کند تا مخاطبانی را پیدا کنید که مایل به تماشای تبلیغ شما هستند، داستان شما را بشنوند و برند شما را در نظر بگیرند.

مطالب پیشنهادی  داستان داخلی چگونگی تبدیل شدن حمام های گوگل به کلاس درس

سیگنال‌ها: دسترسی YouTube توسط میلیاردها کاربر وارد شده ماهانه تأمین می‌شود و کیفیت سیگنال مورد نیاز برای درک عمیق رفتار مخاطبان و عادات تماشا را فراهم می‌کند. ارتقای نام تجاری YouTube همچنین سیگنالی را برای یافتن درگیرترین مخاطب برای افزایش توجه به برند در جریان، در فید و Shorts قدرت می‌دهد.

انجمن: بیش از نیمی از بینندگان YouTube می گویند که سازندگان این پلتفرم را دوست دارند زیرا آنها “واقعی و معتبر” هستند. این اصالت است که به بینندگان چیزی می دهد که همیشه می خواستند – روابط نزدیک تر با محتوا و سازندگانی که تماشا می کنند. محیط‌های امن با داستان‌گویی غنی و برند ما فضای مناسبی را به تبلیغ‌کنندگان ارائه می‌دهد که می‌شناسند و دوست دارند.

بازدیدها در تبلیغات قابل رد شدن، انتخاب بیننده برای تعامل با یک نام تجاری را نشان می دهد. کمپین‌های مشاهده ویدیو به شما این امکان را می‌دهند که با تبلیغات مرتبطی که باعث توجه برند می‌شود به مخاطبان دسترسی پیدا کنید. در آزمایش اولیه، VVC 40٪ بازدید بیشتر و 30٪ هزینه کمتر نسبت به CPV درون جریانی به تنهایی ارائه می دهد و پیشنهاد CPV بالاترین افزایش را در مورد قالب های تبلیغاتی قابل رد شدن ارائه می دهد.

از طریق داستان سرایی خلاقانه مدرن با کمپین های مشاهده ویدیو، که در سراسر YouTube برای بیشترین بازدید متناسب با بودجه شما بهینه شده است – از هم اکنون میل به نام تجاری خود را القا کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور