کاربران YouTube TV به‌روزرسانی‌های محلی کانال آب‌وهوا را دریافت می‌کنند – در اینجا نحوه انجام این کار آمده است

مشترکین YouTube TV سرانجام در هفته های اخیر به کانال آب و هوا دسترسی پیدا کردند، اما بدون برخی از ویژگی های محلی شبکه. اکنون، The Weather Channel پشتیبانی از به‌روزرسانی‌های محلی را برای کاربرانی که مشترک YouTube TV هستند اضافه می‌کند، و ما می‌توانیم نحوه تنظیم آن را به شما نشان دهیم.

کانال هواشناسی به‌روزرسانی‌های محلی را برای کاربران YouTube TV دریافت می‌کند

YouTube TV سال‌ها بدون دسترسی به شبکه آب‌وهوا به هر شکلی سپری کرد، و FOX Weather در اوایل سال جاری در آنجا پیشرفت کرد. با این حال، کانال آب و هوا تحت یک مشارکت جدید به سرعت دنبال شد.

کانال هواشناسی برای اولین بار از ۶ آوریل ۲۰۲۲ برای مشترکین YouTube TV در دسترس قرار گرفت.

با این حال، پخش جریانی کانال آب و هوا در YouTube TV به‌روزرسانی‌های محلی را به طور مداوم ارائه نمی‌کند، همانطور که در کابل سنتی این کار را می‌کند. در عوض، پیش‌بینی‌ها و رادارها برای بخش‌های عظیمی از ایالات متحده یا چرخش در شهرهای بزرگ نشان داده می‌شوند. اما، راهی برای استفاده از اشتراک YouTube TV برای دریافت آن جزئیات محلی وجود دارد – فقط کمی کار می‌برد.

چگونه کانال آب و هوا را به تلویزیون YouTube متصل کنیم

متأسفانه، هیچ راهی برای دریافت به‌روزرسانی‌های آب‌وهوای محلی از کانال آب‌وهوا مستقیماً در برنامه/رابط تلویزیون YouTube وجود ندارد. این چیزی است که متاسفانه هنوز به ارائه دهندگان کابل محدود می شود و ما مطمئن نیستیم که به این زودی تغییر کند. ولی، جایگزینی وجود دارد که پیش بینی های محلی را برای مشترکین YouTube TV به کانال آب و هوا می آورد.

مطالب پیشنهادی  نحوه و مکان بازی Fall Guys در اندروید

این از طریق برنامه تلویزیونی The Weather Channel است که در Android TV/Google TV و همچنین Amazon Fire TV، Samsung Smart TV و Roku در دسترس است. با گذشت زمان، این برنامه به Vizio و Xfinity Flex نیز می آید. این برنامه، متأسفانه، برای گوشی های هوشمند یا تبلت ها در دسترس نیست.

برای پیوند دادن برنامه The Weather Channel به حساب YouTube خود، باید این کار را انجام دهید برنامه The Weather Channel را دانلود کنید. اما، شما باید این کار را به طور خاص انجام دهید در تلویزیون شما. پس از نصب، با یک صفحه راه‌اندازی مواجه می‌شوید که از شما می‌خواهد برای سرویس اشتراک ثبت‌نام کنید، یا ارائه‌دهنده تلویزیون کابلی خود را پیوند دهید – مورد دوم از YouTube TV پشتیبانی می‌کند.

پس از بازدید از URL فهرست شده “weathergroup.com” از رایانه یا تلفن هوشمند، می توانید YouTube TV را جستجو کنید و سپس حساب خود را پیوند دهید. این فرآیند فقط یک لحظه طول می کشد. هنگامی که جزئیات حساب جمع آوری شد، کد فعال سازی را وارد کنید و شما خوب هستید که بروید برنامه در تلویزیون شما با پشتیبانی از پخش زنده کانال آب و هوا یا نمایش محتوای درخواستی به طور خودکار به روز می شود.

در اولین راه‌اندازی، برنامه از شما درخواست می‌کند مکان خود را تأیید کنید. این مرحله بنر پایینی را فعال می‌کند که در حین پخش محتوای زنده، پیش‌بینی آب و هوا را برای شهر/شهر محلی شما نشان می‌دهد.

به‌خصوص، YouTube TV از قبل موقعیت مکانی شما را برای نمایش کانال‌های محلی برای شبکه‌های دیگر ضبط می‌کند. در تئوری، کانال آب و هوا باید برای به‌روزرسانی‌های محلی به موقعیت مکانی شما ضربه بزند، اما در حال حاضر اینطور نیست. امیدوارم در آینده تغییر کند.

مطالب پیشنهادی  Lenovo IdeaPad 5i Chromebook دارای صفحه نمایش 120 هرتز است

بیشتر در YouTube TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور