پخش صدای فراگیر YouTube TV در Android TV و Google TV

در اوایل این ماه، گوگل اعلام کرد که سرویس YouTube TV خود بالاخره از صدای فراگیر 5.1 در پلتفرم های بیشتری پشتیبانی می کند. اکنون، به‌روزرسانی صدای فراگیر در واقع در Android TV و Google TV با جدیدترین برنامه YouTube TV منتشر می‌شود.

در حدود 24 ساعت گذشته، آخرین به‌روزرسانی YouTube TV برای Android TV و Google TV چیزی است که پشتیبانی از صدای فراگیر را در این پلتفرم فعال می‌کند. این به روز رسانی باید به طور خودکار برای اکثر افراد در حال حاضر نصب شود و دارای نسخه شماره 1.20 است. می‌توانید شماره نسخه را در برنامه تنظیمات در برنامه‌ها > YouTube TV بررسی کنید.

اگر قبلاً به‌روزرسانی را ندارید، به خاطر داشته باشید که ممکن است یک جزء سمت سرور برای به‌روزرسانی وجود داشته باشد. اما، با دیدن تعداد زیادی از کاربران که گزارش می‌دهند به‌روزرسانی برنامه صدای فراگیر را در تلویزیون‌هایشان فعال کرده است، به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی فقط مربوط به به‌روزرسانی است. می‌توانید با رفتن به فروشگاه Play، کلیک کردن بر روی تصویر نمایه خود و مشاهده «به‌روزرسانی‌ها» در بخش «مدیریت برنامه‌ها و بازی‌ها»، روند دریافت به‌روزرسانی را تسریع کنید. در Google TV، ساده‌ترین راه برای باز کردن فروشگاه Play این است که از دستیار Google بخواهید «فروشگاه Play را باز کند».

صدای فراگیر در YouTube TV مطمئناً در Android TV و Google TV دیر رسیده است، اما با این وجود خوشایند است. همه محتوای این سرویس با پشتیبانی 5.1 در دسترس نیست، اما شما آن را در کانال های زیادی پیدا خواهید کرد. 5.1 همچنین برای ضبط ها اعمال می شود. هنگامی که از 5.1 استفاده می کنید هیچ علامتی در رابط کاربری وجود ندارد، اما بلندگوها و نوارهای صوتی ممکن است نشان دهند که صدای فراگیر فعال است.

برخی دریافته‌اند که The Today Show در NBC و Superman & Lois در The CW از صدای 5.1 پشتیبانی می‌کنند، در حالی که ESPN از صدای 5.1 پشتیبانی نمی‌کند – اگرچه دومی تعجب‌آور نیست، زیرا شبکه به طور گسترده در هیچ پلتفرم پخش جریانی از 5.1 پشتیبانی نمی‌کند. در حالی که نسخه 5.1 برای همه شرکای YouTube TV که مایل به استفاده از آن هستند در دسترس است، بسته به کانال و برنامه در حال پخش متفاوت است.

YouTube TV همچنین در حال ارائه پشتیبانی از 5.1 به دستگاه‌های Roku است و در حال حاضر از این ویژگی در دستگاه‌های Chromecast سنتی و تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، ال‌جی و Vizio پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی باید در مرحله بعدی به Apple TV منتقل شود.

در ماه‌های اخیر، YouTube TV نیز با پشتیبانی از شبکه‌های جدید، مانند The Weather Channel، سرویس خود را با پشتیبانی از شبکه‌های جدید ساخته است، یک «طرح اسپانیایی» اختصاصی ارزان‌تر را معرفی کرد، یک تعویض‌کننده حساب آینده را اعلام کرد، پشتیبانی تصویر در تصویر را در iOS ارائه کرد. و برنامه ارجاع را راه اندازی کرد. این سرویس همچنان 64.99 دلار در ماه هزینه دارد.

بیشتر در YouTube TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: