YouTube TV HSN، HBO Max رایگان را تا جمعه اضافه می‌کند

پس از یک پنج کانال در ماه آوریل، YouTube TV اکنون HSN (شبکه خرید خانگی) را اضافه می کند، در حالی که در حال حاضر یک پیش نمایش رایگان از HBO Max و Cinemax تا جمعه وجود دارد. علاوه بر این، YouTube TV اکنون از اشتراک برای انتخاب کانال‌های اضافی بدون نیاز به طرح پایه پشتیبانی می‌کند.

HSN ها علاوه بر این با YouTube TV که QVC را نیز ارائه می دهد، کاملاً واضح است. در همین حال، تا جمعه می توانید HBO Max را به صورت رایگان تماشا کنید. YouTube TV نمایش‌های در حال پیشرفت را مانند خانه اژدها و صنعت، در حالی که وست ورلد به تازگی فصل چهارم خود را به پایان رسانده است. Cinemax همچنین برای «موارد مورد علاقه طرفداران مانند هویت بورن و حاشیه اقیانوس آرام

با این حال، مانند قبل، این معمولاً در آخر هفته انجام می شود. هیچ اقدامی از طرف شما لازم نیست. فقط تا جمعه تماشا کنید» در برنامه‌های YouTube TV. با این حال، این پیش نمایش “دسترسی به برنامه مستقل HBO Max را فراهم نمی کند.”

صحبت از کانال های افزودنی شد، چند ماه است که می توانید بدون پرداخت هزینه 64.99 دلار در شبکه های جداگانه مشترک شوید. این شامل:

فیلم هالمارک در حال حاضر تلویزیون بلوط Docurama
زمان نمایش MLB.tv قانون و جرم و جنایت
استارز HBO Max VSiN
پاس لیگ NBA سینماکس ویژگی های تلویزیون خارجی
اپیکس IFC Films Unlimited طرح اسپانیایی
لرزیدن جریان کنجکاوی
ساندنس در حال حاضر کبوتر
ALLBLK CONtv

در زمینه شایعاتی که یوتیوب در حال کار بر روی “فروشگاه کانال” خود است، قابل توجه است. قابلیت YouTube TV اساساً همان برنامه آتی به صورت آزمایشی است.

بیشتر در YouTube TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Google On Fixing کشف شد در حال حاضر ایندکس نشده است