YouTube TV Universo را از NBC از برنامه پایه حذف می کند

YouTube TV اعلام کرده است که از هم اکنون برنامه NBC’s Universo را از برنامه پایه پولی حذف می کند. اگرچه کانال از بین نمی‌رود، اما همچنان به عنوان بخشی از یک بسته پولی اضافی، پشت یک دیوار پرداخت قفل می‌شود.

طبق گفته YouTube TV، Universo از Base Plan حذف می‌شود، یک طرح اشتراک 65 دلاری در ماه که کانال‌های بسیار خوبی را ارائه می‌کند – یا حداقل قبلاً قبلاً استفاده می‌شد. Universo به طور کامل از YouTube TV حذف نخواهد شد، اما برای شش ماه اول ماهانه 9.99 دلار اضافی برای بینندگان هزینه خواهد داشت. کانال اسپانیایی بسیار دوست داشتنی به افزونه YouTube TV Spanish Plus منتقل خواهد شد که حداکثر هزینه آن 14.99 دلار در ماه پس از دوره 6 ماهه اولیه است.

از ۴ اوت ۲۰۲۲، Universo دیگر به عنوان بخشی از طرح پایه تلویزیون YouTube در دسترس نخواهد بود. با این حال، دسترسی به هر ضبط قبلی کتابخانه از این کانال تا 9 ماه بدون هیچ اقدامی در حساب شما باقی خواهد ماند.

مایه تاسف است که ببینیم Universo از YouTube TV Base Plan خارج می شود، که در حال حاضر یک پنی هزینه دارد. تنها چیزی که در اینجا وجود دارد این است که با ثبت نام در افزونه اسپانیایی پلاس، چند کانال با کیفیت دیگر به شما ارائه می شود. کانال‌هایی مانند ESPN Deportes، Discovery en Español، و CNN en Español همگی در طرح اسپانیایی پلاس فعال هستند.

این تغییر در حال حاضر در حال انجام است و نمایش‌ها و برنامه‌های جدید در YouTube TV در آینده از Universo قابل ضبط نیستند مگر اینکه هزینه اضافی پرداخت کنید. اگر محتوای ضبط شده ای از Universo دارید، همچنان می توانید تا نه ماه آن را هر چند بار که بخواهید تماشا کنید. پس از آن، آن ضبط ها از بین رفته اند.

YouTube TV در سال گذشته مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر با مشکلات خود درگیر بوده است. ما شاهد درام های زیادی با ارائه دهنده تلویزیون و NBC بودیم که به یک اختلاف قرارداد بزرگ که تهدیدی برای حذف کانال های محبوب بود اشاره کرد. اگرچه این کانال ها در نهایت باقی ماندند، به نظر می رسد ما آخرین تغییر کانال NBC را ندیده ایم.

ما کاملاً مطمئن نیستیم که چه چیزی باعث این حرکت ناگهانی شد. ما می دانیم که Universo متعلق به NBC است، بنابراین این احتمالاً می تواند نتیجه تنش های سال گذشته بین آنها و YouTube TV باشد، اگرچه ما کاملاً مطمئن نیستیم.

بیشتر در YouTube TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: