یوتیوب نوار کناری برنامه تلویزیون خود را با بخش «بیشتر» تغییر می‌دهد

برنامه YouTube برای Google TV، Android TV و دیگر پلتفرم‌های تلویزیون هوشمند در حال انتخاب یک ترفند کوچک برای تمیز کردن نوار کناری خود با بخش «بیشتر» است.

این رابط کاربری به روز شده که اکنون برای برخی از کاربران عرضه می شود، بار دیگر نوار کناری برنامه YouTube را برای تلویزیون ها تغییر می دهد. گوگل در چند سال گذشته بارها این نوار کناری را تغییر داده است و از جمله تغییرات دیگر، YouTube Music را به آن اضافه کرده و نمادها را تغییر داده است.

این بار، تغییر نسبتاً جزئی است. در پایین نوار کناری برنامه YouTube برای تلویزیون‌ها، اکنون بخش «بیشتر» وجود دارد که سه گزینه دیگر را در خود جای داده است.

فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، زنده، و ورزش‌ها را در این بخش جدید خواهید دید. فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی قبلاً در برگه نوار کناری خودش وجود داشت، مانند Live. به نظر می‌رسد که Sports افزوده‌ای کاملاً جدید باشد، که شاید مربوط به فعالیت‌های اخیر یوتیوب در پخش زنده بازی‌های MLB باشد.

صرف نظر از این، این تغییر مطمئناً کمی رابط کاربری را کاهش می دهد و گزینه های مختلف را تمیز می کند. در حال حاضر 9 گزینه در نوار کناری وجود دارد، برخلاف 10 گزینه در طرح های قبلی. مطمئناً یک تغییر جزئی است، اما جدایی بیشتری بین بخش‌های اصلی و تنظیمات ایجاد می‌کند و فضای بسیار بیشتری را برای گسترش آینده باقی می‌گذارد.

ما این تغییر را در Google TV مشاهده کرده‌ایم، اما احتمالاً به مرور زمان در Roku و سایر پلت‌فرم‌های تلویزیون هوشمند در دسترس خواهد بود.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: