YouTube Premium برنامه ارجاع را به مدت 3 ماه با 99 دلار راه اندازی کرد

مانند YouTube TV در اوایل سال جاری، YouTube Premium یک برنامه ارجاع راه‌اندازی کرده است که در آن مشترکین موجود یک کد قابل اشتراک‌گذاری دریافت می‌کنند که در نهایت می‌تواند یک سال خدمات رایگان را برای آنها به ارمغان آورد.

بعد از ظهر امروز بعد از باز کردن برنامه YouTube از کاربران در مورد این پیشنهاد خواسته می شود.

برای دریافت تخفیف ویژه، دوست خود را به امتحان 3 ماه Premium دعوت کنید. هنگامی که آنها با پیوند منحصر به فرد شما ثبت نام می کنند، ماه آینده شما رایگان است!

با آن دعوت – برخی پیوند(های) از تیم ما در زیر، اشتراک معمولاً 11.99 دلار در ماه .99 دلار برای سه ماه است. هر فردی که ثبت‌نام می‌کند (و پرداخت می‌کند) یک ماه خدمات رایگان به ارجاع‌دهنده می‌دهد، هرچند که محدود به 12 نفر است که تازه وارد این سرویس شده‌اند. طبق شرایط تبلیغاتی، مشترکین قبلی که از کار افتاده اند ممکن است واجد شرایط نباشند.

می‌توانید پیوند را با راه‌اندازی YouTube برای Android، ضربه زدن روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا و باز کردن «مزایای Premium» پیدا کنید. کارت «تا 12 ماه جایزه دریافت کنید» با نشانی اینترنتی و روشی برای پیگیری «فعالیت پاداش‌ها» وجود خواهد داشت.

عجیب است که نمی‌توانیم به این صفحه تبلیغاتی در برنامه iOS دسترسی پیدا کنیم، که می‌تواند به دلیل رویکرد اشتراک‌های درون‌برنامه‌ای باشد. برنامه ارجاع YouTube Premium تا ماه مه آینده ادامه دارد:

برای هر مخاطبی که برای اشتراک YouTube Premium از طریق پیوند دعوت ارجاع‌دهنده ثبت‌نام می‌کند و تا 31 مه 2023، ساعت 11:59:59 بعد از ظهر به وقت PDT («تاریخ پایان پیشنهاد») مشترک YouTube Premium پولی («دوست») می‌شود.

YouTube Premium پخش بدون آگهی، پس‌زمینه (فقط صدا، بدون ویدیو) «تماشا»، تصویر در تصویر (PiP)، دانلود آفلاین، دسترسی کامل به YouTube Music، و توانایی پشتیبانی از سازندگان را ارائه می‌دهد. پیشنهاد امروز محدود به جغرافیا نیست.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: