YouTube Player for Education در ایالات متحده و کره راه اندازی شد

برای کمک به بخش بزرگ آموزشی، YouTube Player for Education را در ایالات متحده و کره راه‌اندازی کرده است که پخش بدون آگهی و توصیه‌های بهتری را برای مؤسسات آموزشی ارائه می‌دهد.

YouTube Player for Education که یک پخش کننده تعبیه شده برای نمایش محتوای صرفاً آموزشی در برنامه های آموزشی رایج طراحی شده است، در یک پست وبلاگ اختصاصی اعلام شد. پخش کننده از تبلیغات، پیوندهای خارجی و توصیه های محتوا محروم است. هدف کاهش “حواس‌پرتی‌ها” است و YouTube همچنین با شرکت‌های برجسته فناوری edtech در ایالات متحده از جمله EDpuzzle، دانشگاه پردو، و Purdue Global برای بازیکن شریک می‌شود. گفته می‌شود YouTube Player for Education برای یک تجربه یادگیری دقیق‌تر و هدفمندتر، پخش‌کننده اصلی تعبیه‌شده را که از قبل در Google Classroom موجود است، بهبود می‌بخشد.

برای بهبود تجربه YouTube در محیط‌های آموزشی، YouTube Player for Education را راه‌اندازی می‌کنیم — یک پخش‌کننده جاسازی‌شده YouTube که محتوا را در برنامه‌های آموزشی پرکاربرد بدون حواس‌پرتی مانند تبلیغات، پیوندهای خارجی یا توصیه‌ها نشان می‌دهد.

برای اینکه بیشتر سازندگان محتوای آموزشی از این مزیت بهره مند شوند، YouTube در کنار Player For Education ابزارهای کاملاً جدیدی را برای کمک به افزایش درآمد از طریق این مدل بدون آگهی اعلام کرده است. از سال آینده، سازندگان YouTube می‌توانند «دوره‌های» ویدیویی پولی را به روشی مشابه پلتفرم‌هایی مانند Skillshare، Udemy و غیره ایجاد کنند. اگر برای دوره‌ای پول پرداخت کنید، می‌توانید بدون آگهی تماشا کنید و همچنین می‌توانید محتوای ویدیویی را در پس‌زمینه مانند ویژگی YouTube Premium پخش کنید.

سال آینده، سازندگان واجد شرایط می‌توانند ارائه دوره‌های رایگان یا پولی را برای ارائه تجربیات یادگیری عمیق و ساختار یافته برای بینندگان آغاز کنند. بینندگانی که برای خرید دوره انتخاب می‌کنند، می‌توانند ویدیو را بدون آگهی تماشا کنند و آن را در پس‌زمینه پخش کنند. دوره ها ابتدا در ایالات متحده و کره جنوبی به صورت بتا وارد می شوند و سپس به کشورهای بیشتری گسترش می یابند.

یکی دیگر از موارد افزوده جدید که به اطمینان از حفظ محتوای آموزشی کمک می کند، «آزمون ها» است. این به سازندگان اجازه می‌دهد آزمون یا آزمون‌های اساسی را به برگه انجمن در صفحه YouTube خود اضافه کنند. سازندگان منتخب در ماه‌های آینده دسترسی خواهند داشت زیرا این ویژگی در سال آینده در نسخه بتا راه اندازی خواهد شد.

YouTube Player for Education و همه ویژگی‌های جدید ابتدا در ایالات متحده و کره جنوبی قبل از گسترش به کشورهای بیشتر در دسترس خواهند بود.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: