یوتیوب قابلیت کوچک‌نمایی برای بزرگ‌نمایی را برای کاربران Premium ارائه می‌کند

یوتیوب برنامه‌ای دارد که به مشترکین Premium اجازه می‌دهد به ویژگی‌های کاملاً جدیدی دسترسی داشته باشند که کاملاً آماده نشده‌اند. امروز، یوتیوب یک ویدیوی جدید به نام «نفوذ برای بزرگ‌نمایی» را برای بینندگان عرضه کرد که به شما امکان می‌دهد روی یک ویدیو روی صفحه، حتی در حالت افقی، بزرگ‌نمایی کنید.

مشترکین YouTube Premium بسیاری از ویژگی‌های کوچک اضافی مانند پخش پس‌زمینه و ویدیوهای بارگیری‌شده را در تجربه YouTube دریافت می‌کنند. با توانایی آزمایش ویژگی‌های آزمایشی جدید مختلف، کاربران Premium می‌توانند ابزارهای جدید را قبل از هر کس دیگری کشف کنند.

ویژگی‌های آزمایشی قبلی از آن زمان به تجربه کامل YouTube راه یافته است. امکان جستجوی صوتی در مرورگر از طریق صفحه آزمایشات به YouTube راه پیدا کرد. آزمایش دیگری که برای کاربران Premium ارائه شد، مدیریت آسان‌تر فهرست پخش بود که به کاربران اجازه می‌داد به راحتی ویدیوهای آینده را بکشند و مرتب کنند.

امروز، یوتیوب ویژگی جدید کوچک‌نمایی خود را به صفحه ویژگی‌های آزمایشی اضافه کرد. این ویژگی کمی متفاوت از قابلیتی است که مدت هاست در دسترس همه است و به شما امکان می دهد صفحه خود را در حالت افقی پر کنید. به جای پر کردن صفحه نمایش، نزدیک کردن به بزرگنمایی به شما امکان می دهد از دو انگشت برای بزرگنمایی در پخش کننده ویدیو استفاده کنید. پس از بزرگنمایی، می توانید به اطراف حرکت کنید و قسمت هایی از ویدیو را از نزدیک نگاه کنید. به نظر می رسد این ویژگی به طور خاص برای مشاهده حالت پرتره ساخته شده است.

اگر عضو Premium هستید، می‌توانید ویژگی جدید را در برنامه YouTube در Android پیدا کنید. فقط روی خود ضربه بزنید عکس پروفایل و سپس ضربه بزنید مزایای Premium شما. از آنجا، شما می توانید پیدا کنید ویژگی های جدید را امتحان کنید صفحه را بزنید و برای زوم کردن یوتیوب را روشن کنید. ممکن است کمی طول بکشد تا بتوانید به این ابزار جدید ضربه بزنید.

کوچک‌نمایی برای بزرگ‌نمایی فقط تا ۱ سپتامبر در دسترس خواهد بود و به کاربران YouTube Premium زمان کافی برای آزمایش ویژگی جدید و ارائه بازخورد می‌دهد. ما احتمالاً این ویژگی را به طور کامل در آینده مشاهده خواهیم کرد، اگرچه دقیقاً مطمئن نیستیم که چه زمانی و آیا این ابزار برای اعضای بدون حقوق ارائه می شود.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: