یوتیوب در حال آزمایش یک صفحه ویدیویی جدید در موبایل و وب است

در هفته‌های اخیر، یوتیوب به آرامی صفحه ویدیویی جدیدی را راه‌اندازی کرده است که چندین عنصر را اصلاح می‌کند و مهم‌تر از همه، طراحی را در اندروید، iOS و وب یکپارچه می‌کند.

نکته برجسته این طراحی مجدد، استفاده از دکمه های قرص شکل برای عناصر کلیدی است. به عنوان مثال، به جای دو دکمه مجزا، شست بالا/پایین و موارد مشابه در یک ظرف قرار می گیرند. اشتراک‌گذاری، ایجاد (شورت‌های کوتاه)، دانلود، و سایر مواردی که اغلب با آن‌ها در ارتباط هستید، درمان مشابهی دارند.

در همین حال، آن چرخ فلک (در تلفن همراه) اکنون در زیر جزئیات کانال قرار دارد و این اطلاعات پس از عنوان ویدیو، تعداد بازدید، تاریخ انتشار و هشتگ ها آمده است.

این طراحی جدید همچنین ممکن است با «حالت محیطی» همخوانی داشته باشد که به قسمت پایین ویدیو اجازه می‌دهد تا در بخش توضیحات و نوار وضعیت سیستم برای تجربه‌ای فراگیرتر وارد شود. خوشبختانه، این می تواند به صورت اختیاری از منوی سرریز فعال/غیرفعال شود.

یکی دیگر از تغییرات کلیدی با این اصلاح، کامنت برتر را در ظرف برجسته‌تری قرار می‌دهد که واقعاً بر روی صفحه نمایش خودنمایی می‌کند. این تکنیک ممکن است در نهایت در جلب مشارکت بیشتر افراد موفق باشد.

همه چیز در دسک‌تاپ کمی متفاوت است، زیرا توضیحات ویدیو باعث ایجاد تماس بصری می‌شود، چیزی که سازندگان باید از آن بهره ببرند.

این اصلاح در هفته های اخیر به آرامی برای کاربران بیشتری ظاهر شده است اما هنوز به طور گسترده منتشر نشده است. با این حال، به نظر می رسد این مسیری است که یوتیوب با صفحه ویدیوی جدید خود انتخاب کرده است. ظاهر فعلی به سال 2020 برمی گردد.

بیشتر در یوتیوب:

با تشکر از محسن، فیلیپ، و RKBDI

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: