YouTube Music طراحی مجدد رابط کاربری لیست پخش را در رایانه‌های لوحی ارائه می‌کند

YouTube Music یکی از برنامه‌های اندرویدی بود که گوگل اعلام کرد در I/O 2022 بهینه‌سازی تبلت‌ها را دریافت می‌کند و رابط کاربری لیست پخش مجدد طراحی شده اکنون فعال است.

به روز رسانی 6/7: طراحی مجدد لیست پخش YouTube Music اکنون برای برخی از کاربران در تلفن های اندرویدی ظاهر می شود. هنوز به طور گسترده عرضه نشده است و فقط ظاهر جدید دارد، اما در یک ستون واحد است.

دکمه اشتراک‌گذاری دیگر در گوشه سمت راست بالا نیست، بلکه در کنار پخش یا زدن قرار دارد. زمانی که در لیست پخشی هستید که ساخته اید (که شامل موارد پسندیده شما می شود)، مورد دوم است، در حالی که مورد اول برای کسانی است که توسط YouTube Music ایجاد شده اند. در همین حال، با توجه به اینکه قسمت بالایی بزرگتر است، در ابتدا آهنگ کمتری در هر صفحه مشاهده می کنید.اصلی 6/4: این نما قبل از اعلام روی صحنه وارد تست A/B شد و به ویژه فقط برای لیست‌های پخش اعمال می‌شود که مسلماً بخش بزرگی از سرویس پخش را تشکیل می‌دهند. هم لیست‌های پخش شما و هم لیست‌های تولید شده توسط YouTube Music رنگ جدید را دریافت می‌کنند، اما در حال حاضر آلبوم‌ها را ندارند.

این نمای دو ستونی با طراحی جلد و محو شدن پس‌زمینه در سمت چپ است، در حالی که سازنده و آخرین به‌روزرسانی آن در بالا قرار دارد. نام زیر با توضیحات و کنترل‌هایی برای دانلود، ویرایش (جزئیات و مرتب‌سازی)، ترکیب، اشتراک‌گذاری و منوی سرریز ظاهر می‌شود. لیست آهنگ ها در کنار آن با پیشنهاداتی در مورد آنچه که باید در زیر آن اضافه کنید ظاهر می شود.

مطالب پیشنهادی  نحوه کسب درآمد و استفاده از آنها

رابط کاربری پرتره همه چیز را در یک ستون قرار می دهد و دارای یک FAB (دکمه عمل شناور) در حین حرکت به سمت پایین و پشت جلد است.

از امروز، شاهد عرضه مجدد لیست پخش YouTube Music (نسخه 5.08 و 5.09) در تبلت اندرویدی و اجرای برنامه بر روی Chromebook هستیم. این اصلاح بصری در هیچ تلفنی که بررسی کردیم یا کلاینت iPad ظاهر نمی شود. مشخص نیست که آیا به گوشی‌ها یا آلبوم‌ها گسترش خواهد یافت.

حتی قبل از کنفرانس توسعه دهندگان، YouTube Music برنامه های تلفن همراه خود را برای نمایشگرهای بزرگ بهینه کرده است. شروع سال 2022 شاهد یک فید Home بود که از مزایای صفحه نمایش اضافی استفاده می کرد، در حالی که Now Playing مدت هاست که طرح بندی دو ستونی را ارائه می دهد. در همین حال، تنظیمات برنامه در اندروید همین هفته ساده شد.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور