YouTube Music در بهار 22 با آمار منتشر شد

YouTube Music سرانجام در پایان سال 2021 خلاصه‌ای از بازبینی سالانه را ارائه کرد و اکنون به نظر می‌رسد که بهار 22 در حال انتشار است.

به روز رسانی 6/15: گوگل ریکاوری بهاری YouTube Music را رسمی کرده است و از امروز راه اندازی می شود. به طور گسترده‌تر، این شرکت به بازخورد مثبت از 2021 Recap در دسامبر گذشته اشاره کرد:

و این یک مورد یک بار نیست! با حرکت رو به جلو، ما برای هر فصل تجربه‌ای شخصی‌سازی‌شده را همراه با بازخوانی سالانه‌مان به شنوندگان ارائه خواهیم داد تا سال شما را در موسیقی منعکس کند.

در همین حال، YouTube Music امروز به کاربران گفت: «انتظار داشته باشید که آمارها و ویژگی‌های جدید بیشتری را ببینید که سلیقه‌های منحصربه‌فرد شما را در اواخر امسال نشان می‌دهد».


اصلی 6/1: امروزه تعداد کمی از کاربران با آن مواجه می شوند، صفحه تمام صفحه اختصاص داده شده به آن با عنوان “Recap شما” نامگذاری شده است – که نشان می دهد این ممکن است یک اتفاق معمول و فصلی باشد و دیگر فقط در پایان سال نباشد – با یک دکمه پخش برای لیست پخش.

از تمام موسیقی های مورد علاقه خود از بهار 2022 لذت ببرید و به اشتراک بگذارید

در زیر یک چرخ فلک قابل کشیدن از شش صفحه آماری وجود دارد که می‌توان آن را در دستگاه شما ذخیره کرد یا به اشتراک گذاشت. هرکدام در گوشه بالا سمت راست برچسب “Recap” دارند و YouTube Music بدون شک به دنبال ویروسی شدن است. کارت‌هایی که از نظر بصری برای داستان‌ها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی بهینه شده‌اند عبارتند از:

  • بهار: کارت خلاصه با هنرمند برتر و آهنگ، و همچنین کل دقایق شنیده شده
  • آهنگ های برتر بهار: تاپ 5
  • برترین آلبوم های بهار: 5
  • هنرمندان برتر بهار: 5
  • ژانرهای برتر بهار: 3
  • لیست پخش برتر بهار: فقط 1

از طریق u / BlaBlaMukul

YouTube Music این خلاصه را با کارت «بازخوانی فصل بهار آمد» در فید صفحه اصلی تبلیغ می‌کند. می‌توانید روی «اکنون کاوش» ضربه بزنید، در حالی که شخص دیگری گفت که می‌تواند با ضربه زدن روی آواتار نمایه‌اش در گوشه سمت راست بالا و سپس «2021 Recap» به آن دسترسی داشته باشد – تنها لیست پخش قدیمی امروز باقی مانده است و اینفوگرافیک‌های سال گذشته اکنون از بین رفته است.

با این حال، امروزه اکثر کاربران YouTube Music Recap بهار 22 را نمی بینند، اگرچه هنوز حدود سه هفته از فصل نیمکره شمالی باقی مانده است.

موسیقی برتر و آمار بهار خود را دوباره پخش کنید. آنها را در صفحه کانال خود پیدا کنید

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: