YouTube Music به‌هم ریختگی و رفع مشکلات رادیویی

فهرست گوگل از قابلیت YouTube Music که در ماه های آوریل و مه راه اندازی شد اکنون در دسترس است. ما قبلاً تغییرات عمده را پوشش داده‌ایم، اما چندین ترفند کوچک‌تر YouTube Music در رادیو و ترکیب وجود دارد.

از آوریل، لیست‌های پخش YouTube Music طولانی‌تر در Android و زمانی که Casting پس از چندین آهنگ، دیگر به هم ریخته نمی‌شوند. به طور مشابه، تیم ماه گذشته “یک مشکل غیر معمول اما بسیار قابل مشاهده را که در آن هنرمندان یکسان به شما توصیه می شد” در رادیو برطرف کردند.

ما همچنین به‌روزرسانی‌هایی انجام دادیم که سعی می‌کنند میزان توجه شما را به تجربه شنیداری نشان دهیم، تا بتوانیم بهتر به گوش دادن بدون پشتوانه خدمت کنیم (بنابراین مجبور نیستید به طور فعال آهنگ عالی بعدی را برای پخش خودتان پیدا کنید!). این به‌روزرسانی‌ها نه تنها تجربه رادیویی YouTube Music را بهبود می‌بخشند، بلکه نحوه توصیه ما به ترکیب موسیقی در YouTube اصلی را نیز بهبود می‌بخشند. اطلاعات بیشتر در مورد این در انجمن YouTube ما!

هنگام جستجوی آهنگ‌ها، YouTube Music اکنون قفسه‌ای با عنوان «بیشتر از YouTube» نشان می‌دهد که «نسخه‌های زنده و آکوستیک، ریمیکس‌ها و کاورهای محبوب را در کنار نسخه رسمی نشان می‌دهد». این تغییر خاص به منظور تأکید ویژه بر مزیت کاتالوگ YouTube است:

ما امیدواریم که این تغییر گزینه‌های گوش دادن بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار دهد، فراتر از آنچه در سایر سرویس‌های پخش موسیقی مشاهده می‌کنید.

در اوایل ماه گذشته، حالت‌های Focus and Relax یک قفسه «گوش دادن طولانی» را اضافه کردند تا به شما امکان می‌دهد «به راحتی ویدیوهای موسیقی با کیفیت بالا را برای جلسات گوش دادن طولانی‌تر هنگامی که می‌خواهید روی یک کار تمرکز کنید یا از حالت فشرده خارج شوید، پیدا کنید. این در انتهای آن فیدها ظاهر می‌شود و «در آینده» به فیلترهای فعالیت دیگر می‌آید.

سایر تغییرات جدید عبارتند از:

  • افزودن لیست پخش ایجاد شده توسط کاربر به توصیه ها
  • تجربه بهبودیافته برای کاربران جدید: انتخاب اولیه هنرمند بهتر + قفسه خوش آمدگویی سریع انتخاب‌ها
  • قفسه موسیقی توصیه شده در برنامه YouTube برای تلویزیون‌ها بدون نیاز به باز کردن برگه YouTube Music

گوگل همچنین نحوه طراحی مجدد قفسه فوق العاده «Listen again» را گسترش داد که «هم گوش دادن اخیر و هم موارد دلخواه همیشه را در یک مکان ترکیب می کند». ویژگی های دیگری که قبلاً به آن پرداختیم:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: