باگ YouTube Music برای Android صفحه را روشن نگه می‌دارد

یک اشکال اخیر در برنامه YouTube Music در Android، نمایشگر شما را بدون در نظر گرفتن فاصله زمانی تعیین شده صفحه نمایش روشن نگه می‌دارد.

ما با این مشکل در نسخه 5.23.50 برنامه که اواخر هفته گذشته عرضه شد، مواجه هستیم. می‌توانید در هر بخشی از برنامه، از رابط کاربری Now Playing تا فید Home YouTube Music، در هر بخشی از برنامه باشید، و حتی اگر بیشتر با دستگاه تعامل نداشته باشید، صفحه نمایش روشن می‌ماند.

این مشکل در تلفن‌های Pixel دارای Android 13 و دستگاه‌های Samsung دارای 12L وجود دارد که بررسی کردیم. در یک آزمایش، نمایشگر حدود 15 دقیقه در حین پخش موسیقی فعال باقی ماند. به نظر می‌رسد وقتی هیچ چیزی پخش نمی‌شود، هیچ مشکلی وجود ندارد، در حالی که این اشکال بر مشترکین YouTube Premium تأثیر می‌گذارد.

در عمل، این برای کسانی که آهنگی تنظیم می‌کنند و دستگاه خود را (برای شارژ) رها می‌کنند، آزاردهنده است تا برگردند و صفحه نمایش را روشن و دستگاه خود را گرم کنند. گفته می‌شود، اکثر مردم قبل از اینکه گوشی را به جیب خود برگردانند، صفحه نمایش را به‌صورت دستی خاموش می‌کنند یا پس از انتخاب آهنگ، سریع به خانه سوایپ می‌کنند.

Google امیدوار است در کوتاه مدت یک به‌روزرسانی YouTube Music را برای رسیدگی به این رفتار ناخواسته منتشر کند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  OxygenOS 13/ColorOS 13: آنها یک تصویر هستند