توصیه‌های YouTube Music در تنظیمات سریع ظاهر می‌شوند

در روزهای اخیر، YouTube Music به طور گسترده‌تری از ویژگی توصیه‌های رسانه‌ای Android 12 پشتیبانی کرده است که به‌طور برجسته آلبوم‌ها و لیست‌های پخش اخیر را برای شروع پخش فوری نمایش می‌دهد.

اصلی 6/18: این توصیه های رسانه ای به طور خودکار پس از اتصال یک دستگاه صوتی، مانند هدفون یا سایر سیستم های بلندگو، از طریق بلوتوث ظاهر می شوند. نماد و نام برنامه در گوشه سمت چپ بالا قرار دارند، زیرا سه اثر اخیراً پخش‌شده از YouTube Music به سمت راست دریافت می‌کنید. با باز کردن تنظیمات سریع، در مجموع شش عدد به شما ارائه می شود، در حالی که کارت جمع و جور می تواند در صفحه قفل نیز نمایش داده شود.

یک ضربه بلافاصله پخش را در پس‌زمینه شروع می‌کند و شما را به کنترل‌های Now Playing تغییر می‌دهد و شما را در تنظیمات سریع نگه می‌دارد. این توصیه‌های رسانه‌ای برای چند دقیقه باقی می‌مانند، و می‌توانید برای دسترسی دوباره به آنها انگشت خود را بکشید، اگرچه اکنون پس از کنترل‌های پخش ظاهر می‌شوند و آهنگ دیگری را شروع می‌کنند.

از نظر بصری یادآور قفسه بازطراحی شده «Listen again» و ویجت Material You است. توصیه‌ها را می‌توان از برنامه تنظیمات > صدا و لرزش > رسانه غیرفعال کرد و «نمایش توصیه‌های رسانه» را غیرفعال کرد.

از امروز، این توصیه‌های YouTube Music پس از اتصال هدفون در Android 12 (پیکسل 6 پرو در وصله امنیتی ژوئن) به طور مداوم ظاهر می‌شوند. آنها بسیار بیشتر از گذشته برای سرویس استریم گوگل ظاهر می شوند، در حالی که برخی از کاربران Spotify نیز آنها را دیده اند. احتمالاً این کارت در اندروید 13 در ارتفاع کامل ظاهر می شود، جایی که ما هنوز آن را به کار نبرده ایم.


به روز رسانی 6/23: علاوه بر کارهای خاص، توصیه‌های رسانه‌ای همچنین می‌توانند یک دکمه shuffle را نشان دهند – خوانایی/قابلیت مشاهده بسیار بد است – و یک میان‌بر برای شروع میکس نوار آفلاین شما (در صورت دانلود).

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: