توصیه‌های YouTube Music، Spotify طراحی مجدد Android 13 را دریافت می‌کنند

در روزهای اخیر، YouTube Music به طور گسترده‌تری از ویژگی توصیه‌های رسانه‌ای Android 12 پشتیبانی کرده است که به‌طور برجسته آلبوم‌ها و لیست‌های پخش اخیر را برای شروع پخش فوری نمایش می‌دهد.

به روز رسانی 8/6: توصیه‌های رسانه‌ای برای YouTube Music و Spotify در Android 13 دوباره طراحی شده‌اند تا نشان دهند چگونه پخش‌کننده فقط در یک اندازه در دسترس است.

سرویس‌های موسیقی اکنون یک نماد رنگی در گوشه بالا سمت چپ دریافت می‌کنند، اما نامی از برنامه وجود ندارد. بزرگترین تغییر این است که چگونه سه پیشنهاد به شما ارائه می شود که با توجه به اینکه فضای آن اکنون بلندتر است، بسیار بزرگ هستند. از نظر عملکرد، این یک گام به عقب است و داشتن شش آیتم برای تنوع بسیار بهتر بود.

در همین حال، توصیه‌های رسانه‌ای در Android 13 در مقایسه با Android 12 به طور گسترده ارائه نمی‌شوند. به طور مداوم ظاهر نمی‌شود و در یک مورد فقط زمانی که با ماشین جفت می‌شود کار می‌کند، اما نه هدفون. احتمالاً زمانی که سیستم عامل به حالت پایدار برسد، این تغییر خواهد کرد.


اصلی 6/18: این توصیه های رسانه ای به طور خودکار پس از اتصال یک دستگاه صوتی، مانند هدفون یا سایر سیستم های بلندگو، از طریق بلوتوث ظاهر می شوند. نماد و نام برنامه در گوشه سمت چپ بالا قرار دارند، زیرا سه اثر اخیراً پخش‌شده از YouTube Music به سمت راست دریافت می‌کنید. با باز کردن «تنظیمات سریع» در مجموع شش عدد به شما ارائه می‌شود، در حالی که کارت جمع‌وجور می‌تواند در صفحه قفل نیز نمایش داده شود.

یک ضربه بلافاصله پخش را در پس‌زمینه با جابجایی شما به کنترل‌های Now Playing و نگه داشتن شما در تنظیمات سریع شروع می‌کند. این توصیه‌های رسانه‌ای برای چند دقیقه باقی می‌مانند، و می‌توانید برای دسترسی دوباره به آنها انگشت خود را بکشید، اگرچه اکنون پس از کنترل‌های پخش ظاهر می‌شوند و آهنگ دیگری را شروع می‌کنند.

از نظر بصری یادآور قفسه بازطراحی شده «Listen again» و ویجت Material You است. توصیه‌ها را می‌توانید از برنامه تنظیمات > صدا و لرزش > رسانه غیرفعال کنید و «نمایش توصیه‌های رسانه» را غیرفعال کنید.

از امروز، این توصیه‌های YouTube Music پس از اتصال هدفون در Android 12 (پیکسل 6 پرو در وصله امنیتی ژوئن) به طور مداوم ظاهر می‌شوند. آنها بسیار بیشتر از گذشته برای سرویس استریم گوگل ظاهر می شوند، در حالی که برخی از کاربران Spotify نیز آنها را دیده اند. احتمالاً این کارت در اندروید 13 در ارتفاع کامل ظاهر می شود، جایی که هنوز آن را به کار نبرده ایم.


به‌روزرسانی 6/23: علاوه بر کارهای خاص، توصیه‌های رسانه‌ای همچنین می‌توانند یک دکمه shuffle را نشان دهند – خوانایی/قابلیت مشاهده بسیار بد است – و یک میانبر برای شروع میکس آفلاین شما (در صورت دانلود).

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: