YouTube Music در حال افزودن فیلترها برای سفارشی کردن صف پخش خودکار [U]

پس از آسان کردن «ذخیره» صف خود به عنوان یک لیست پخش، پخش خودکار YouTube Music در حال آزمایش تراشه‌های پیشنهادی برای فیلتر کردن موارد ظاهر شده است.

به روز رسانی 9/25: پس از اولین بار مشاهده شدن در ماه مه، تعداد بیشتری از کاربران YouTube Music در هفته های اخیر فیلترهای پخش خودکار را دریافت کردند. «همه» پیش‌فرض است و «آشنا»، «کشف»، «محبوب» و «برش‌های عمیق» به آن می‌پیوندند.

برای برخی – اما نه همه، این مصادف با Material You revamp است که تغییرات دکمه های مختلف را در سراسر برنامه ایجاد می کند.


اصلی 5/26: درست در زیر نوار که از چه رادیویی پخش می‌کنید، یک چرخ فلک فیلتر وجود دارد که می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا با پخش‌های بعدی در Up next آن را سفارشی کنید. «همه» پیش‌فرض است و «آشنا»، «توصیه» و «ابزاری» به آن می‌پیوندند. به گفته یکی از کاربران در Reddit، قرص های فیلتر بسته به آهنگ متفاوت است و آنها فقط به آن اشاره می کنند که برای صف های تولید شده توسط رادیو ظاهر می شود.

اعتبار: u/RjHospe

این به شما امکان می دهد آهنگ های بیشتری را برای گوش دادن بدون نیاز به مرور فید صفحه اصلی پیدا کنید. این می تواند زمانی ایده آل باشد که صف فعلی رادیو شما عالی باشد، اما تنوع بیشتری می خواهید. از طرف دیگر، اگر آنچه در Up next است بد است، اکنون راهی برای یافتن سریع چیزهای آشناتر وجود دارد.

به طور کلی، به افراد اجازه می‌دهد در رابط کاربری Now Playing که سریع‌ترین راه برای شروع یک آهنگ دیگر است، بمانند. این نما کمی شلوغ تر و به هم ریخته تر می شود، اما هنوز هم بسیار ساده است.

در حال حاضر، تنها یک گزارش از توانایی جدید YouTube Music برای فیلتر کردن صف‌های رادیویی وجود دارد. ما آن را به صورت زنده در چندین دستگاهی که امروز صبح بررسی کردیم، نمی‌بینیم.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: