YouTube Music اکنون می‌تواند «اجراهای دیگر» را نمایش دهد

یکی از بهترین ویژگی‌های YouTube Music دسترسی به کتابخانه YouTube از کاورهای طرفداران، اجرای زنده ضبط شده توسط کنسرت‌کنندگان و موارد دیگر است. YouTube Music اکنون این «اجراهای دیگر» را از هم‌اکنون پخش می‌کند.

بسته به آهنگ، برگه «مربوط» را در گوشه سمت راست پایین «در حال پخش» باز کنید و «شما هم دوست داشته باشید» و «لیست‌های پخش پیشنهادی» را مرور کنید، چرخ فلک جدید را نشان می‌دهد. («هنرمندان مشابه»، «بیشتر از» و «درباره هنرمند» همچنان این صفحه را تکمیل می‌کنند.)

تعداد نسخه‌هایی که YouTube Music در «اجراهای دیگر» ارائه می‌کند بسیار متفاوت است و بیشتر فقط برای آهنگ‌ها/هنرمندان معروف ظاهر می‌شود. هم صدا و هم ویدیو (همانطور که در پوشش مستطیلی مشخص شده است) می توانند ظاهر شوند.

کلیپ‌های کنسرت را می‌بینیم که فقط توسط افراد معمولی ضبط شده و در YouTube آپلود شده‌اند، ریمیکس‌ها، کاورهای طرفداران، نسخه‌های آکوستیک، اجراهای هنرمندان دیگر و موارد دیگر. این به عنوان یک راه خوب برای افزایش کشف محتوای دیگر، و برجسته کردن بهتر یک مزیت کلیدی از سرویس پخش بدون نیاز به افراد برای استفاده دستی از جستجو یا فید Home است.

ما امروز اجراهای دیگری را در YouTube Music برای Android، iOS (البته نه iPad با رابط کاربری Now Playing قدیمی‌اش) و وب می‌بینیم. برای اولین بار یک ماه پیش برای برخی از کاربران ظاهر شد، اما اکنون شاهد عرضه گسترده تری هستیم.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

مطالب پیشنهادی  Gmail Material شما به طور گسترده‌تری طراحی مجدد می‌کنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور