YouTube Music طراحی مجدد Now Playing را به iPad می آورد

YouTube Music به طور گسترده ای در ژوئن 2020 طراحی مجدد صفحه نمایش Now Playing خود را در اندروید ارائه کرد و بیش از یک سال بعد آن را به آیفون آورد و این رابط کاربری اکنون در iPad ظاهر می شود.

بازسازی با هنر جلد شروع می شود که دیگر لبه به لبه نمی رود زیرا اکنون یک مرز وجود دارد. تعویض آهنگ/ویدئو YouTube Music همچنان با Cast بعدی در بالای صفحه قرار دارد، در حالی که منوی سرریز از گوشه سمت راست بالا با این طراحی مجدد قابل دسترسی است.

کاور هنری بسیار زیبا – به خصوص در جهت پرتره – در رتبه بعدی قرار دارد، با شست بالا/پایین در کنار عنوان آهنگ و هنرمند. برای اشتراک‌گذاری، دانلود و افزودن سریع به فهرست پخش، می‌توانید روی اثر هنری ضربه بزنید. در زیر آن جدول زمانی، با پخش/مکث و بازگشت/بعدی در بین زدن و تکرار وجود دارد.

می‌توانید برای صف بعدی بالا بکشید یا ضربه بزنید، در حالی که Lyrics و Related (که تجربه مرور عالی را در صفحه‌های بزرگ ارائه می‌دهد) ردیف پایین را کامل می‌کنند. در مقایسه با اندروید، متأسفانه نمی‌توانید روی جلد هنری بکشید تا در میان آهنگ‌ها حرکت کنید.

در حالت عمودی، این رابط کاربری بسیار کشیده است، اما در منظره بهتر به نظر می رسد. متأسفانه، iPad دارای طراحی دو ستونی برنامه تبلت اندرویدی نیست که صف را در کنار کنترل ها نشان دهد. این برنامه واقعاً از این در iOS سود می برد. در نهایت، زمانی که Now Playing متصل است، به پخش/مکث و آهنگ بعدی دسترسی دارید، در حالی که با کشیدن انگشت به پایین از صف فعلی خلاص می شوید.

وقتی صحبت از منظره شد، هنگام چرخش از حالت عمودی، یک ایراد وجود دارد که منجر به نمای تمام صفحه می شود که در آن نقاشی روی جلد کل صفحه را می گیرد.

عرضه گسترده این بازطراحی Now Playing در آگوست گذشته در آیفون اتفاق افتاد و تیم YouTube Music یک سال طول کشید تا آن را به iPad بیاورند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: