YouTube Music انتخاب چندگانه را به برنامه وب اضافه می کند [U]

یکی از دردسرهای بزرگ سرویس استریم فعلی گوگل برای برخی فقدان ویژگی های اولیه برنامه موسیقی است. انتخاب چندگانه در نمایش‌های فهرست یکی از این موارد نبوده است، اما YouTube Music اکنون این قابلیت را ارائه می‌کند.

به روز رسانی 7/2: برنامه وب YouTube Music امروز به صورت گسترده‌تر به صورت چند انتخابی در حال انتشار است. هنگام مشاهده یک آلبوم/لیست پخش، با نگه داشتن ماوس روی آهنگ، طول آهنگ در سمت راست با یک کادر انتخاب به عنوان شست بالا/پایین جایگزین می شود و منوی سرریز در سمت چپ ظاهر می شود.

پس از انتخاب یک آهنگ، کادر برای همه چیز در لیست ظاهر می شود، در حالی که نوار ابزار پایینی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد به سرعت به لیست پخش اضافه کنید و بعد پخش کنید. این منوی سرریز شامل افزودن به لیست پخش، پخش بعدی و افزودن به صف است.


اصلی 6/1: برخی از کاربران متوجه شده‌اند که آهنگ‌های موجود در نمایش‌های لیست music.youtube.com اکنون یک کادر تأیید را در سمت راست نشان می‌دهند (پس از انگشت شست بالا/پایین و منوی سرریز). این احتمالاً پس از شناور شدن روی یک آهنگ ظاهر می شود و پس از حداقل یک انتخاب قابل مشاهده باقی می ماند.

YouTube Music کادری را در پایین صفحه نمایش شما با گزینه هایی برای افزودن به لیست پخش یا صف نمایش می دهد. منوی سرریز دیگری نیز در اینجا وجود دارد.

تا کنون، چند انتخاب تنها برای تعداد معدودی از کاربران در وب ارائه شده است. باید دید که آیا این قابلیت به کلاینت‌های اندروید و iOS نیز می‌رسد، که احتمالاً به تلاش توسعه بیشتری نسبت به کلاینت وب نیاز دارد. فشار دادن طولانی یک آهنگ در برنامه های تلفن همراه از قبل برای راه اندازی منوی سرریز استفاده می شود.

با این وجود، این پیشرفت است که ویژگی او در هر جایی وجود دارد، و افزوده شدن حداقل یک مکان برای انجام اقدامات انبوه در کتابخانه خود به افراد می دهد. امیدواریم که راه اندازی گسترده تر چند انتخابی زودتر به YouTube Music برسد.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: