YouTube Music نمای شبکه‌ای فهرست پخش «Mixed for you» را دریافت می‌کند

فهرست‌های پخش شخصی‌شده بر اساس سابقه گوش دادن، بخش بزرگی از YouTube Music هستند، و این برنامه اکنون راهی سریع به کاربران می‌دهد تا از طریق نمای شبکه‌ای، هر اثر «مخلوط برای شما» را مشاهده کنند.

قفسه Mixed for you که در فید Home ظاهر می‌شود، اکنون دارای دکمه «بیشتر» در گوشه سمت راست بالا است. قبلاً، این چرخ و فلک خانه پیش‌فرض فقط My Supermix، My Mix 1-7، Your Likes، Discover Mix، Replay Mix و New Release Mix را نشان می‌داد.

این میان‌بر، مانند نسخه‌های جدید، شما را به نمای شبکه‌ای می‌برد که در آن اکنون می‌توانید ترکیب‌های فوق‌العاده و ترکیب‌های من را برای Chill، Focus، Workout و Energy مشاهده کنید – هیچ رفت و آمدی وجود ندارد. قبلاً باید با جابجایی به فیلتر خلق و خوی مناسب و یافتن چرخ فلک Mixed for you آن را مشاهده می‌کردید. این باعث می‌شود لیست پخش بهتری پیدا شود، مخصوصاً برای کسانی که از حالت‌ها استفاده نمی‌کنند و به فید اصلی ادامه می‌دهند.

این تغییر با اضافه شدن اخیر کاورهای شخصی‌سازی شده همراه است که نشان می‌دهد هنرمندان در داخل چه هستند. این یک تجربه مرور خوب است، اگرچه شبکه ای که کمی فشرده تر است آسیبی نمی زند و به تراکم کمک نمی کند.

ما امروز این شبکه Mixed for you را در یک حساب YouTube Music در سراسر Android، iOS و وب – جایی که فاصله شبکه بهتری وجود دارد – مشاهده کرده‌ایم.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: