YouTube Music ویجت‌های «اخیراً پخش‌شده» iOS 16 Lock Screen را اضافه می‌کند

هفته گذشته، گوگل مجموعه اولیه ویجت های صفحه قفل iOS 16 خود را عرضه کرد و YouTube Music اکنون جدیدترین برنامه آیفون است که یک جفت را معرفی کرده است.

«Recently Played» «دسترسی سریع به ویدیوها، آلبوم‌ها و فهرست‌های پخش اخیر شما» را فراهم می‌کند. این در پیکربندی 2×1 موجود است که دارای نماد YTM در مقیاس خاکستری، نام آهنگ، و منشأ آن است، مانند فهرست پخش (و سازنده/ متصدی آن)، آلبوم (با هنرمند)، یا رادیو آهنگ. ویجت مدت کوتاهی پس از انتخاب آهنگ جدید به روز می شود.

همچنین یک ویجت 1×1 وجود دارد که نشان‌واره برنامه را در پس‌زمینه نشان می‌دهد و نام آهنگ اغلب کوتاه شده است. کمی عجیب به نظر می رسد، اما هدف آن شروع سریع صدا با ضربه زدن است. این عملکرد مشابه ویجت‌های صفحه اصلی YouTube Music است.

ویجت صفحه قفل iOS 16 YouTube Music با نسخه 5.29 روز سه شنبه معرفی شد. این به Chrome، Google Drive، Gmail، News، Maps و Search می‌پیوندد.

این به دنبال آن است که برنامه YouTube ویجت های صفحه اصلی نسبتاً مفیدی را در اوایل این ماه دریافت کرد. در همین حال، YouTube Music پس از اولین معرفی آن برای تبلت های اندرویدی، به آرامی نمای لیست پخش بازطراحی شده را در تلفن همراه ارائه می کند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آیا ارزش وقت شما را دارد؟