YouTube Music در Android، iOS طراحی مجدد کتابخانه دریافت می‌کند

YouTube Music به طور قابل توجهی برگه کتابخانه خود را در Android و iOS با تمرکز بر سرعت بخشیدن به شروع پخش محتوا دوباره طراحی می کند.

به روز رسانی 8/31: پس از نمایش و ناپدید شدن هفته گذشته، طراحی کتابخانه YouTube Music برای برخی از کاربران بازگشته است. در ابتدا فقط برای اندروید مشاهده شد، اما اکنون در آیفون و آیپد نمایش داده می شود.

با این حال، این هنوز یک عرضه گسترده نیست، اما امیدواریم برای کسانی که دوباره اصلاح شده اند باقی بماند.


به روز رسانی 8/26: در روز گذشته، YouTube Music طرح جدیدی از کتابخانه را که به صورت زنده در چندین دستگاه داشتیم، طراحی کرده است. مشخص نیست که ظاهر این هفته یک آزمایش A/B بود یا انتشار تصادفی. ما با هیچ مشکل عملکردی در بازسازی مواجه نشدیم.


اصلی 8/24: قبلاً، برگه کتابخانه با چرخ و فلک «فعالیت اخیر» شروع می‌شد که آلبوم‌ها، آهنگ‌ها، هنرمندان و فهرست‌های پخش را با پیش‌نمایش‌های بزرگ نشان می‌داد که فقط به دو مورد کامل اجازه نمایش داده می‌شد. پس از آن پیوندهایی به صفحات دانلود، لیست پخش، آلبوم ها، آهنگ ها، هنرمندان و اشتراک ها ارائه می شود.

طراحی مجدد به نمای فهرستی تغییر می کند که بلافاصله محتوا را نشان می دهد به جای اینکه کاربران را مجبور کند ابتدا صفحه ای را انتخاب کنند. ضربه زدن به یک آهنگ از این نما بلافاصله پخش رادیو را شروع می کند.

«کتابخانه» پیش‌فرض است، اما می‌توانید از گوشه بالا سمت چپ به فایل‌های دانلود، آپلود و دستگاه بروید. یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده در مورد این طراحی مجدد این است که چگونه انتخاب «مشاهده من» شما از طریق بسته شدن برنامه‌ها، بازدید از صفحات دیگر و حتی ضربه زدن مکرر کتابخانه در نوار پایین ادامه می‌یابد. به این ترتیب، می‌توانید به‌طور دائم برگه کتابخانه را همیشه رسانه‌های ذخیره‌شده در حالت آفلاین را نشان دهید.

در مرحله بعدی تراشه هایی برای لیست های پخش، آهنگ ها، آلبوم ها و هنرمندان قرار دارند. دو مورد اول به ترتیب FAB هایی به شکل قرص (دکمه های اکشن شناور) برای New playlist و Shuffle all دارند. در همین حال، Artists به شما امکان می‌دهد اشتراک‌ها را فیلتر کرده و ببینید.

در نهایت، می توانید لیست اصلی را بر اساس فعالیت اخیر، اخیراً اضافه شده یا اخیراً بازی شده فیلتر کنید.

امروز شاهد این هستیم که این کتابخانه موسیقی YouTube دوباره طراحی شده است که به طور گسترده در تلفن‌های Android و اکنون تبلت ها، اما نه iOS. برنامه را از منوی Recents ببندید تا این تعمیرات اساسی بارگیری شود. درخواست‌های مقدماتی آبی رابط کاربری را توضیح می‌دهند، از جمله اینکه چگونه «سابقه کامل گوش دادن شما» هنوز در منوی آواتار/حساب موجود است.

این بزرگ‌ترین به‌روزرسانی رابط کاربری برنامه در مدتی طولانی است، زیرا طراحی‌های مجدد لیست پخش و صفحه آلبوم هنوز فقط در تبلت‌های اندرویدی هستند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: