YouTube Music اشتراک‌گذاری استوری اینستاگرام را دریافت می‌کند

پس از اسنپ چت در ماه مارس، YouTube Music قابلیت اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها و آثار دیگر (با کاور هنری) را در استوری‌های اینستاگرام ارائه می‌کند.

رسیدن این ویژگی مدتی طول کشیده است و کاربران احتمالاً متوجه نماد (مربع گرد) می‌شوند که در سال گذشته در صورت تلاش از کار افتاد.

اکنون عملیاتی شده است و شما با انتخاب یک اثر و باز کردن منوی اشتراک آن شروع می‌کنید. این در بین آهنگ‌هایی که در حال حاضر در حال پخش در حال پخش، صفحه آلبوم‌ها و لیست‌های پخش پخش می‌کنید در دسترس است.

متوجه یک هدف اشتراک گذاری دایره ای جدید در اینستاگرام خواهید شد که با هدف واقعی استفاده شده توسط برنامه نصب شده متفاوت است. قسمت دوربین نماد کوچکتر است، در حالی که گرادیان عمیق تر است.

ضربه زدن، رابط استوری اینستاگرام را با جلو و مرکز روی جلد راه اندازی می کند. نام آهنگ بعدی با هنرمند و نوع و همچنین لوگوی سرویس موسیقی است. این رابط کاربری مشابه تجربه اسنپ چت است که برای اولین بار در پایان سال 2021 برای iOS عرضه شد.

پس از انتشار، می‌توانید روی گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا «پخش در YouTube Music» را انتخاب کنید. امروز شاهد انتشار گسترده این دکمه استوری اینستاگرام با نسخه 5.23.50 YouTube Music برای اندروید هستیم.

این می تواند به سرویس استریم گوگل کمک کند حضور اجتماعی خود را در شبکه ها افزایش دهد و واقعاً باید خیلی زودتر می آمد.

بیشتر در YouTube Music:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور