YouTube Music موارد دلخواه فراموش شده، چرخ فلک وب جدید را آزمایش می کند

در آخرین به‌روزرسانی‌های YouTube Music، سرویس‌گیرنده وب در چرخ و فلک‌ها و نحوه پیمایش شما در آن‌ها تغییراتی ایجاد می‌کند، در حالی که این سرویس در حال امتحان قفسه «موارد دلخواه فراموش‌شده» است تا گوش‌های گذشته شما را برجسته کند.

تغییر گسترده‌تر امروزی، تغییری در چرخ فلک‌ها در music.youtube.com است. به‌جای فلش‌هایی که در انتهای چپ و راست قرار دارند، اکنون در گوشه سمت راست بالا با سبک دکمه‌ای کم‌رنگ‌تر قرار گرفته‌اند که با زبان بصری مدرن یوتیوب همخوانی دارد. می‌توانید چرخ فلک‌ها را با حرکات پد لمسی پیمایش کنید، اما این تغییر برای متمرکز کردن ناوبری خوب است.

در همین حال، در مورد چرخ فلک ها، YouTube Music قفسه «موارد دلخواه فراموش شده» را آزمایش می کند که گوش های گذشته شما را برجسته می کند – هم آلبوم و هم آهنگ. این سرویس مدت‌هاست که بخش برجسته «مورد علاقه‌های شما» را ارائه می‌کند که اغلب در بالای فید صفحه اصلی شما قرار می‌گیرد (معمولاً در چهار موقعیت برتر). مشخص نیست که آیا آنها قرار است در کنار هم وجود داشته باشند یا اینکه Forgotten جایگزین مورد نظر است. هنوز برای اکثر کاربران عرضه نشده است.

در نهایت، Spring Recap ’22 هنوز از صبح امروز برای اکثر مردم به طور گسترده در دسترس نیست. امیدواریم در دو هفته آینده قبل از شروع تابستان (در نیمکره شمالی) در دسترس قرار گیرد.

قدیمی در مقابل جدید

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: