نحوه استفاده از آن برای ذخیره داده ها

YouTube Music ترکیبی خوب از صدا و تصویر است، با موسیقی مستقیماً از محتوای انبوه یوتیوب. گاهی اوقات، ممکن است بخواهید با حالت فقط صدا در آن غوطه ور شوید، که می تواند به طور چشمگیری مصرف داده شما را هنگام گوش دادن کاهش دهد. این راهنما شما را از طریق این فرآیند راهنمایی می کند.

YouTube Music در نماهنگ‌ها و موسیقی‌هایی که از آنها می‌آید رشد می‌کند. در کنار آهنگ‌های عمومی، موزیک ویدیوها لایه دومی را به سرویس اضافه می‌کنند و به شما امکان می‌دهند محتوای شنیداری و بصری را کشف کنید.

با این حال، گاهی اوقات ممکن است بخواهید داده ها را ذخیره کنید یا فقط از موزیک ویدیوها به طور کلی اجتناب کنید. اگرچه ویدیوها بخش بزرگی از این سرویس هستند، اما کاملاً اختیاری و کاملاً مطابق اولویت هستند

یک ویژگی رایگان که در Premium نادیده گرفته شده است

به عنوان یک کاربر رایگان YouTube Music، ممکن است چاره ای جز استفاده از این سرویس در حالت فقط صوتی نداشته باشید. در کانادا، کاربران YouTube Music نمی‌توانند به ویدیوهای این برنامه دسترسی داشته باشند. تا آنجا که ما می توانیم بگوییم، به نظر می رسد که این محدودیت هنوز فقط در آن منطقه وجود دارد.

به عنوان یک کاربر ممتاز، به هزاران ویدیو در برنامه دسترسی دارید و می توانید از محتوای ویدیویی و صوتی فقط لذت ببرید. البته کاربران رایگان این امکان را دارند که از یوتیوب معمولی برای تماشای ویدیو استفاده کنند.

اگرچه تماشای ویدیوها یک ویژگی Premium در نظر گرفته می‌شود، اما کاربران همچنان ممکن است بخواهند این ویژگی را در برخی موارد خاموش کنند. ممکن است برای کشف بهتر آهنگ، سابقه YouTube خود را با کتابخانه خود ادغام کنید، اما ممکن است این بدان معنا نباشد که بخواهید هر بار که آهنگی را پخش می کنید، یک ویدیو تماشا کنید. حالت فقط صدا دقیقاً همان کاری را که به نظر می رسد انجام می دهد – ویدیو را مستقیماً از تصویر حذف می کند.

مطالب پیشنهادی  عکس‌های تار پیکسل 6: چگونه پیکسل 7 آن را تغییر می‌دهد

نحوه فعال کردن حالت فقط صدا

حالت فقط صوتی در YouTube Music برای اندروید راهی برای گوش دادن به تمام محتوای برنامه بدون نگرانی در مورد پخش خودکار ویدیوها است. در اینجا نحوه روشن کردن آن آمده است:

  1. در دستگاه خود، را باز کنید برنامه YouTube Music.
  2. روی خود ضربه بزنید عکس پروفایل در گوشه سمت راست بالا
  3. اصابت تنظیمات.
  4. روشن کنید استفاده از داده تلفن همراه را محدود کنید برای خاموش کردن ویدیوها در هنگام استفاده از داده یا ضربه زدن موزیک ویدیو پخش نکنید تا آنها را به طور کامل خاموش کنید.
فقط صدای موسیقی یوتیوب

با روشن بودن یکی از این تنظیمات، ویدیوها به عنوان آهنگ‌های معمولی پخش می‌شوند و ویدیو ارائه نمی‌شوند. این می تواند در طول زمان یک صرفه جویی بزرگ داده باشد و در موقعیت های مختلف بسیار مفید باشد.

حتی اگر ویدیوهای YouTube نان و کره YouTube Music هستند، استدلال خوبی برای حالت فقط صوتی وجود دارد.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور