YouTube Music رابط کاربری بازطراحی شده لیست پخش را برای تلفن‌ها عرضه می‌کند

در ماه ژوئن، YouTube Music یک لیست پخش و طراحی مجدد آلبوم را برای تبلت‌ها عرضه کرد، و اولی اکنون در تلفن‌های اندرویدی ظاهر می‌شود.

رابط کاربری پرتره با یک تصویر جلد بسیار بزرگتر از قبل با سازنده (مثلاً YouTube Music، شما یا سایر کاربران) شروع می شود و زمانی که آخرین به روز رسانی آن در بالا ذکر شد. هنر گفته شده نیز در پس زمینه تار به نظر می رسد. نام در مرحله بعدی ظاهر می‌شود و در زیر آن کنترل‌هایی برای دانلود، ویرایش (جزئیات و سفارش)، پخش کردن یا پخش کردن، اشتراک‌گذاری، و یک منوی سرریز که شامل حذف، پخش بعدی و موارد دیگر است ظاهر می‌شود.

لیست آهنگ در ادامه آمده است، و در پایین ترین قسمت تعداد و مدت آهنگ (فقط در لیست های پخش شخصی، نه میکس) آمده است. همانطور که به پایین اسکرول می کنید، یک FAB (دکمه عمل شناور) در گوشه پایین سمت راست ظاهر می شود. در دستگاه‌های سازگار، جهت‌های منظره از نمای دو ستونی استفاده می‌کنند.

طراحی مجدد قطعا مدرن‌تر است و اولین بار به دستگاه‌های اندرویدی با صفحه‌نمایش بزرگ مانند تبلت‌ها و کروم‌بوک‌ها آمد. قابل ذکر است، در ابتدا فقط برای لیست های پخش قبل از گسترش به آلبوم ها معرفی شد.

یک مورد از رابط کاربری جدید YouTube Music در ماه ژوئن برای گوشی‌های اندرویدی وجود داشت، اما اکنون حداقل دو گزارش از طراحی مجدد آن وجود دارد. عرضه دوباره در لیست‌های پخش و نه آلبوم‌ها شروع می‌شود.

این عرضه سمت سرور هنوز به طور گسترده از چندین دستگاهی که امروز بررسی کردیم در دسترس نیست. امیدواریم که این طرح زودتر برای همه کاربران ارائه شود زیرا طراحی قبلاً روی تبلت‌ها آزمایش شده است. در همین حال، اصلاح در iPad ظاهر نشده است.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: