طراحی مجدد صفحه اصلی یوتیوب، Material You، تم تیره سیاه را به ارمغان می آورد

در هفته‌های اخیر، یوتیوب طراحی مجدد صفحه ویدیو را آزمایش می‌کند و ترفندهای Material You اکنون به صفحه اصلی می‌آیند. این سایت ویدیویی به وضوح در حال کار بر روی بازنگری بزرگ مشتریان خود برای همه پلتفرم ها است.

در طول روز گذشته، این طراحی مجدد به طور خلاصه برای دو کاربر در وب دسکتاپ و موبایل ظاهر شد. با شروع با پلتفرم دوم (در این مورد سافاری برای iPad)، چرخ و فلک موضوعات مختلف به جای قرص ها به مستطیل هایی با گوشه های گرد تغییر می کند، در حالی که “Explore” اکنون در سمت چپ ظاهر می شود. این شبیه به تلفن همراه است زیرا زبانه مرکزی در نوار پایین اکنون برای «شورت‌ها» است.

در همین حال، تصاویر کوچک اکنون گوشه های گرد را در صفحه اصلی و همچنین در جستجو و صفحه ویدیو نشان می دهند. ما دوباره دکمه‌های قرص شکل برای شست بالا/پایین، اشتراک‌گذاری، ذخیره و گزارش را می‌بینیم.

تغییرات بیشتری در صفحه اصلی وب دسکتاپ وجود دارد. مهم‌تر از همه، یک تم سیاه واقعی/AMOLED به جای خاکستری وجود دارد. یک قسمت جستجوی قرص شکل وجود دارد، در حالی که چرخ فلک موضوعات نیز به روز شده است. این در حالی است که YouTube Music برای Android نیز در حال تغییر به این طراحی است و سرویس پخش از قبل از پس‌زمینه سیاه استفاده می‌کند.

طراحی مجدد صفحه اصلی یوتیوب هنوز در مرحله آزمایش است و هنوز به طور گسترده عرضه نشده است. برای افرادی که با آن مواجه شده اند پایدار نیست.

9to5Google’s Take

یوتیوب در طول تاریخ زبان طراحی خود را در مقایسه با سایر برنامه های گوگل حفظ کرده است. این بهینه‌سازی‌های اخیر در دکمه‌ها، فیلد جستجو و سایر عناصر رابط کاربری از آخرین دستورالعمل Material You پیروی می‌کنند که نشان می‌دهد YouTube ممکن است شکاف‌های بصری را ببندد. یوتیوب به وضوح در حال کار برای مدرن کردن ظاهر خود است و احتمالاً اگر افراد بیشتری از قبل طراحی مجدد را ببینند، زودتر از دیرتر اعلام خواهد شد.

بیشتر در یوتیوب:

ممنون مشاور و رافائل

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: