نحوه به اشتراک گذاری بخش های کوچک ویدیوی YouTube با ویژگی “Clips”.

به غیر از ارسال پیوند به یک ویدیو، YouTube روش جدیدی را برای اشتراک‌گذاری بخش‌های ثابت آن ویدیوها با دوستان اضافه کرده است. ویژگی YouTube Clips سریع، آسان و گزینه بسیار بهتری نسبت به ارسال یک ویدیوی کامل است. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

کلیپ یوتیوب چیست؟

وقتی یک ویدیوی YouTube را به اشتراک می گذارید، فقط یک پیوند برای شخصی ارسال می کنید که بسته به دستگاهی که روی آن باشد، در برنامه YouTube یا در مرورگر باز می شود. با این حال، آن پیوند کاربر را به زمان خاصی ارسال نمی کند مگر اینکه روی ویدیو کلیک راست کرده و آن گزینه را انتخاب کنید. اکنون، این گزینه جالب است و می‌توان از آن برای اشتراک‌گذاری یک ویدیو استفاده کرد، اما به جای آن باید کلیپ‌ها را از YouTube ارسال کنید.

درست مانند یک پیوند معمولی، یک کلیپ کاربر را به ویدیوی YouTube که با آنها به اشتراک می گذارید می فرستد. تفاوت اصلی در اینجا این است که می‌توانید قبل از ارسال کلیپ، آن را کوتاه کنید و دقیقاً آنچه را که می‌خواهید گیرنده ببیند ویرایش کنید. وقتی پیوند شما را باز می‌کنند، آن کلیپ به‌عنوان ویدیوی خودش نشان داده می‌شود، که در آن نوار پیشرفت ویدیو فقط تا انتهای آن بخش انتخاب‌شده از ویدیو گسترش می‌یابد.

این ویژگی برای ارسال نسخه‌های کوتاه ویدیوهایی که در YouTube پیدا می‌کنید برای مردم کاملاً فوق‌العاده است، جایی که می‌توانید خنده‌دارترین قسمت را بررسی کنید و آن را به تنهایی به اشتراک بگذارید. کاربر می‌تواند در صورت تمایل، ویدیوی کامل را تماشا کند. من شخصاً از آن برای ارسال جایگزین های GIF استفاده می کنم زیرا می توانید یک کلیپ بسیار کوتاه 5 ثانیه ای YouTube بسازید. برای اضافه کردن، می توانید یک کلیپ تا 60 ثانیه بسازید.

چگونه یک ویدیوی یوتیوب را کلیپ کنیم و آن را به اشتراک بگذاریم

برای استفاده از ویژگی کلیپ ها از YouTube، باید به یک حساب کاربری وارد شوید. از آنجا، ساختن آن آسان است.

نحوه ایجاد و اشتراک گذاری یک کلیپ از یک ویدیوی YouTube:

  1. ویدیویی را که می‌خواهید در دسک‌تاپ یا در برنامه تلفن همراه Android به اشتراک بگذارید، پیدا کنید و باز کنید.
  2. پس از باز شدن ویدیو، «Clip» را در زیر ویدیو پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
  3. یک عنوان برای کلیپ خود ایجاد کنید.
  4. لغزنده ها را حرکت دهید تا مشخص کنید کلیپ چقدر طول دارد.
  5. پس از انجام تنظیمات، روی «Share Clip» کلیک کنید.
  6. لینک را کپی و ارسال کنید.

همانطور که گفته شد، هر کسی که لینک را دریافت کند، فقط بخشی را که شما ارسال کرده اید، می بیند. اگر بخواهند می توانند به ویدیوی عمومی کامل در یوتیوب دسترسی داشته باشند.

ویژگی Clips یک ابزار فوق العاده در YouTube برای به اشتراک گذاری ویدیوها است. بله، اشتراک‌گذاری یک پیوند آسان‌تر است، اگرچه توجه گیرنده را دقیقاً به آنچه می‌خواهید به او نشان دهید جلب نمی‌کند. در هر صورت، ساخت کلیپ برای هر کسی آسان است.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: