یوتیوب از پخش کننده رسانه اندروید 13 پشتیبانی می کند [U]

سه برنامه گوگل در حال حاضر از پخش کننده رسانه ای بازطراحی شده اندروید 13 پشتیبانی می کنند و چهارمین اکنون مشتری اصلی YouTube است.

به روز رسانی 8/18: نسخه 17.32.38 یوتیوب (از طریق گوگل پلی) با پشتیبانی از پخش کننده رسانه جدید اندروید 13 در کانال پایدار منتشر می شود. این به دنبال عرضه اندروید 13 در روز دوشنبه برای تلفن های پیکسل است.


اصلی 8/9: نسخه 17.32.32 YouTube برای Android در حال حاضر در نسخه بتا است و API 33 را هدف قرار می دهد. اکثر مردم هنگام ارسال ویدیو متوجه پخش کننده به روز شده می شوند، در حالی که برای مشترکین YouTube Premium که از پخش پس زمینه (فقط صوتی) استفاده می کنند نیز مهم است.

در مقایسه با YouTube Music، Google Podcasts و حتی Chrome، این تغییر برای برنامه اصلی YouTube کمتر است. البته دکمه مربع گرد مکث/بازی دایره ای وجود دارد، در حالی که نوار پیشرفت تقریباً کل عرض صفحه شما را در بر می گیرد.

دکمه موجود دیگر «بعدی» است (اگرچه «بازگشت» در لیست پخش ظاهر می‌شود) در سمت راست اسکرابر، در حالی که YouTube برای بستن اعلان یا پایان دادن سریع جلسه Cast، «x» را حذف کرده است. این از دست دادن خاص تا حدودی مایه تاسف است زیرا کشیدن انگشت به جای پایان دادن به آنچه در حال پخش است، فقط اعلان را حذف می کند. در نهایت، با توجه به موقعیت برجسته‌تر دکمه پخش/مکث، عنوان ویدیو را کمی کمتر می‌بینید.

YouTube 17.32.32 با این رابط کاربری کنترل‌های مدرن در حال حاضر در مرحله بتا است، اما باید در هفته‌های آینده به کانال پایدار (در حال حاضر 17.30.x) برای همه کاربران Android 13 برسد. برنامه‌های پخش جریانی اصلی مانند Spotify (یا برنامه‌های کوچک‌تر مانند Pocket Casts) هنوز به‌روزرسانی نشده‌اند، اما هنوز زمان زیادی تا عرضه‌ی مصرف‌کننده در تلفن‌های Pixel باقی مانده است.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: