YouTube درآمدزایی را به انواع بیشتری از محتوا گسترش می دهد

YouTube اجازه نمایش تبلیغات بر روی انواع بیشتری از محتوا را می دهد ، که این امر فرصت کسب درآمد برای سازندگان محتوا را گسترش می دهد.

سازندگان اکنون می توانند از محتوایی که قبلاً برای تبلیغ کنندگان مناسب نبوده اند درآمد کسب کنند.

این امر در نتیجه تنظیمات انجام شده در دستورالعمل های تبلیغاتی پسند YouTube ، که اکنون محدودیت کمتری دارند ، امکان پذیر است.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد این به روزرسانی مهم برنامه YouTube Partner وجود دارد.

تغییراتی در دستورالعمل های YouTube-Advertiser-Friendly

YouTube اکنون اجازه می دهد انواع بیشتری از محتوا وجود داشته باشد کاملاً کسب درآمد به جای تا اندازه ای کسب درآمد

سازندگان بخشی از برنامه YouTube Partner Program می توانند بلافاصله با مشاهده نمادهای کدگذاری شده در رنگ YouTube Studio ، بلافاصله تشخیص دهند که ویدیویی برای کسب درآمد کامل یا جزئی واجد شرایط است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

  • نماد سبز: ویدیو برای کسب درآمد کامل واجد شرایط است.
  • نماد زرد: ویدئو تبلیغات محدود یا بدون تبلیغاتی را نشان می دهد.
  • نماد قرمز: ویدیو برای کسب درآمد واجد شرایط نیست.
  • نماد خاکستری: کسب درآمد به طور دستی توسط سازنده خاموش شده است.

در ویدئویی که در کانال Creator Insider منتشر شده است ، نماینده YouTube اظهار داشت:

“در سراسر شرکت ما آگاه هستیم که وقتی نماد زرد رنگی بر روی محتوای خود دریافت می کنید ، احساس می کنید YouTube پشتیبانی نمی کند. دستورالعمل های دوستانه تبلیغات در بعضی از مناطق بیش از سایر موارد محدود کننده است زیرا تبلیغ کنندگان می خواهند در برخی از محتواها شرکت کنند و در برخی دیگر تحمل اجرای تبلیغات را ندارند.

نمونه هایی از این نوع زمینه ها ، محتوایی است که دارای اجساد مرده گرافیکی یا مباحث واقعاً مفصلی درباره سو abuse استفاده جنسی است. بنابراین در واقع اطمینان از داشتن بهترین فرصت ممکن برای کسب درآمد از محتوای خود در سیستم عامل در حالی که اطمینان حاصل می کنیم تبلیغات دهندگان همچنان از پرداخت هزینه فضای تبلیغاتی خوشحال هستند ، واقعاً یک اقدام متعادل کننده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

YouTube می گوید که با تبلیغ کنندگان دیدار کرده است تا در مورد برخی از به روزرسانی های مسئولانه مسئولیت ایجاد کند.

این بدان معناست که اکنون فرصت بیشتری برای کاربران فراهم می شود تا از محتوای خود به طور کامل کسب درآمد کنند ، در حالی که پیش از این برخی از این مطالب نماد زرد را دریافت می کردند.

YouTube مناطق خاص محتوایی را از محدوده نماد زرد خارج کرده و آنها را در محدوده نماد سبز منتقل می کند. این تغییرات در انواع محتوای زیر اعمال خواهد شد.

مطالب آموزشی
YouTube قصد دارد درآمدزایی را از محتوای آموزشی ، مستند یا اخباری که ممکن است دارای تعاملات خشونت آمیز با نیروی انتظامی ، داروهای تفریحی یا محتوای مربوط به مواد مخدر و همچنین رویدادهای حساس باشد ، گسترش دهد.

مسائل بحث بر انگیز
YouTube در حال گسترش درآمدزایی در مورد موضوعات بحث برانگیز است که در آن محتوا گرافیکی نیست و این یک بحث عینی از موضوعات بحث برانگیز است.

طنز بزرگسالان
YouTube در حال گسترش درآمد زایی در زمینه موضوعات بزرگسالان است که از طریق زمینه طنز ارائه می شود. مثلاً مثل شوخی های همسریابی بزرگسالان.

فحش
در حال حاضر YouTube در 30 ثانیه اول ویدئو ، امکان استفاده از محتوای نامحدود را فراهم می کند.

این تغییرات از آوریل 2021 قابل اجرا هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=XhEUFldb1lU