YouTube اکنون به سازندگان اجازه می‌دهد اخطارهای دستورالعمل‌های انجمن را حذف کنند

YouTube خط‌مشی جدیدی را اعلام کرده است که به سازندگان اجازه می‌دهد با گذراندن دوره‌های آموزشی آموزشی، هشدارهای مربوط به نقض دستورالعمل‌های انجمن را حذف کنند.

این به‌روزرسانی اولین باری است که YouTube یک فرآیند استاندارد برای حذف هشدارها ارائه می‌کند.

در اینجا چیزی است که در حال تغییر است

YouTube علیه ویدیوها و کانال‌هایی که خط‌مشی‌هایی مانند هرزنامه، کلاهبرداری، محتوای خشونت‌آمیز/گرافیک، و نقض حق نسخه‌برداری را نقض می‌کنند، اخطار صادر می‌کند.

پس از دریافت اخطار، ممکن است کانالی توانایی خود را برای انتشار ویدیوهای کاملاً درآمدزا از دست بدهد. پس از اخطارهای متعدد، YouTube ممکن است کانال را خاتمه دهد.

YouTube متوجه است که دریافت اخطارها می تواند مخرب باشد، به ویژه برای سازندگانی که به درآمد تبلیغات وابسته هستند.

پیش از این، به سازندگان یک اخطار برای طول عمر کانالشان داده شد. بر اساس سیستم جدید، آنها بر اساس سیاست های خاصی که نقض می کنند، هشدارهای فردی دریافت خواهند کرد.

این رویکرد فرصت‌های بیشتری را برای سازندگان فراهم می‌کند تا بفهمند چرا محتوای آنها ممکن است از مرز عبور کرده باشد.

سازندگان اکنون می توانند پس از دریافت اخطار برای اولین تخلف، در یک دوره آموزشی شرکت کنند. اگر به مدت 90 روز از نقض مجدد همان سیاست خودداری کنند، اخطار از کانال آنها حذف خواهد شد.

اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی

هر دوره آموزشی به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات واضح تری در مورد نوع محتوایی که خط مشی های YouTube را نقض می کند به سازندگان ارائه دهد.

به عنوان مثال، یوتیوب دستورالعمل‌هایی علیه برهنگی و محتوای جنسی دارد. با این حال، دستورالعمل ها برای محتوای آموزشی اعمال نمی شود.

مطالب پیشنهادی  این برنامه هر بار که رایانه شما اطلاعاتی را به Google ارسال می کند، بوق می دهد

اگر سازنده ویدیویی درباره سلامت جنسی آپلود کند، اگر زمینه آموزشی کافی را ارائه نکند، می‌تواند دستورالعمل‌های YouTube را نقض کند.

بر اساس خط‌مشی جدید YouTube، سازنده می‌تواند در مورد دستورالعمل‌هایی که زیر پا گذاشته‌اند، دوره آموزشی بگذراند.

دستورالعمل‌های انجمن YouTube بدون تغییر

اگرچه این دوره‌های آموزشی جدید هستند، YouTube تصریح کرد که دستورالعمل‌های انجمن یا رویکرد سه اعتصابی خود را تغییر نمی‌دهد.

هر محتوایی که خط‌مشی‌های YouTube را نقض کند حذف می‌شود و سازندگانی که در عرض ۹۰ روز سه اخطار دریافت کنند با فسخ مواجه خواهند شد.

خط‌مشی‌های YouTube در مورد نقض شدید یا مکرر محتوا، حتی برای سازندگانی که دوره‌های آموزشی را گذرانده‌اند، بدون تغییر باقی می‌ماند.

مجرمان مکرر ممکن است از شرکت در دوره های آموزشی آینده منع شوند.


تصویر ویژه: کوسه میمون/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور