YouTube اجازه می دهد تا فیلم ها بصورت پیش فرض نمونه برداری شوند

سازندگان YouTube Video به طور خودکار انتخاب می شوند تا به سایر سازندگان اجازه دهد از محتوای خود برای ویدیوهای YouTube Shorts نمونه بگیرند.

YouTube Shorts فرم ویدئویی نسبتاً جدید مشابه ویدیوهای TikTok است. شورت های YouTube به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا محتوای اصلی را از سایر فیلم های YouTube که به طور خودکار انتخاب می شوند ، نمونه برداری کنند.

YouTube به طور خودکار فیلم های سازندگان محتوا را انتخاب می کند و کنار گذاشتن محتوای آنها به سایر سازندگان را دشوار می کند.

در این مرحله هر کسی می تواند محتوای اصلی را بگیرد و از آن برای شورت های YouTube استفاده کند.

آیا YouTube از الگوی تاریک برای انتخاب نمونه محتوا استفاده می کند؟

Dark Patterns نوعی دستکاری رابط کاربر است که برای مجبور کردن کاربر به اقدام دلخواه طراحی شده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Dark Patterns توسط شرکت های بزرگ فناوری و حتی سیاستمداران برای دستکاری کاربران در انجام اقدامات ناخواسته از جمله بخشیدن حریم خصوصی آنها یا کمک های مالی یا خریدهای بزرگتر از آنچه در نظر گرفته شده است ، استفاده می شود.

به عنوان مثال ، گفته می شود که رابط های کاربری در محصولات Google یا Facebook پنج کلیک دیگر برای انصراف از دادن حریم خصوصی اختصاص می دهد در حالی که همه چیز پیش فرض است و برای انجام آن صفر است.

به نظر می رسد YouTube از Dark Patterns استفاده می کند تا انصراف از به اشتراک گذاری محتوا دشوار باشد و انتخاب آن آسان باشد (با انجام هیچ کاری).

یک سازنده برای رفتن به پایان سازنده باید روی پیوند “محتوا” کلیک کند و سپس باید روی یک نماد ویرایش روی یک ویدیوی جداگانه کلیک کند و سپس به پایین صفحه رفته و روی پیوند “نمایش همه” کلیک کند و سپس پیمایش کند دوباره به پایین صفحه بروید تا به انتخاب انصراف برسید.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

به پایین صفحه بروید و سپس روی نمایش پیوند بیشتر کلیک کنید

برای انصراف از نمونه گیری محتوای YouTube پیوند بیشتری نشان دهید

برای انصراف از نمونه گیری محتوا ، دوباره به پایین صفحه بروید

چگونه از نمونه گیری محتوای YouTube توسط YouTube Shorts Creators انصراف دهیم

به نظر می رسد YouTube اخطاریه رسمی مبنی بر آزاد بودن YouTube Creators در نمونه برداری از فیلم ها ارسال نکرده است. سازندگان YouTube با شوک واکنش نشان می دهند زیرا به یاد نمی آورند که برای دادن محتوای خود تصمیم گرفته اند.

یک شخص توییت کرد:

“این بسیار نگران کننده است – اجازه جدیدی به YouTube اضافه شده است که به سازندگان دیگر اجازه می دهد از فیلم های شما برای شورت نمونه برداری کنند. من ساده لوحانه تصور کردم که این فقط در مورد ویدیوهای جدید صدق می کند ، اما در همه مطالب من به صورت خودکار انتخاب شده است. “

YouTube سپس منوی انصراف را در زیر پیوند “نمایش همه” پنهان می کند و سپس کاربر را مجبور می کند تا به معنای واقعی کلمه به پایین صفحه پیمایش کند تا انتخاب کند تا از به اشتراک گذاری محتوای اصلی با سازندگان YouTube Shorts انصراف دهد.

چگونه می توان هزاران فیلم را کنار گذاشت؟

مشکلی در نحوه کار با انصراف از YouTube وجود دارد این است که به نظر می رسد راهی برای انصراف از یک کانال کامل ویدیو وجود ندارد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این بدان معناست که هر ویدیو باید یکی یکی از اشتراک خودکار کنار گذاشته شود.

با هزاران فیلم می تواند برای کاربران مشکل ساز شود. اگر انصراف از یک ویدئو یک دقیقه طول بکشد ، انصراف از یک هزار ویدئو با سرعت یک ویدیو در هر انصراف از هر ویدئو ، بیش از 16 ساعت طول خواهد کشید.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

نمونه گیری از محتوای YouTube برای YouTube Shorts

برنامه شورت YouTube در حال حاضر قابل درآمد نیست. سازندگان YouTube Shorts نمی توانند تبلیغات را روی آنها نشان دهند. همچنین فرم کوتاه فیلم های Shorts از استفاده کامل یک ویدیو توسط یک سازنده جلوگیری می کند ، به همین دلیل احتمالاً به همین دلیل است که به استفاده از محتوای شخص دیگری نمونه برداری گفته می شود.

همه این عوامل ممکن است باعث شود که نمونه برداری به عنوان استفاده منصفانه مشاهده شود.

گفته می شود به نظر نمی رسد که محتوای محتوایی که توسط خالق محتوای دیگری با مخاطبان زیاد نمونه برداری شده ، فایده ای داشته باشد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا انصاف است؟