شما می توانید این بازی ها را از طریق نتفلیکس انجام دهید

در نوامبر 2021، نتفلیکس اعلام کرد که افزودنی جدیدی را به برنامه موبایل خود راه اندازی خواهد کرد – بخش بازی. در حالی که این سرویس تنها با چند عنوان شروع به کار کرد، با گذشت زمان در حال گسترش است. بنابراین بخش بازی نتفلیکس از نظر بازی های اندروید چه چیزی را ارائه می دهد؟

از کجا می توانم بازی های نتفلیکس برای اندروید را پیدا کنم؟

سرویس پخش محبوب دسترسی به هر یک از بازی هایی را که برای مشترکین ارائه می دهد بسیار آسان کرده است. همه بازی‌های موجود در نتفلیکس برای اندروید و iOS مستقیماً در برنامه نتفلیکس، تحت بخشی با عنوان Games در دسترس هستند. برای دانلود و بازی با اطلاعات اشتراک Netflix، باید روی پیوند هر بازی درون برنامه ای کلیک کنید.

همچنین، می‌توانید پیوند فروشگاه Google Play را برای هر بازی که در زیر فهرست شده است دنبال کنید. تا زمانی که وارد برنامه نتفلیکس گوشی خود شده اید، بازی باید اعتبار شما را بشناسد و به شما اجازه دهد بلافاصله بازی را شروع کنید.

کدام بازی های اندروید را می توانم در نتفلیکس بازی کنم؟

همانطور که گفته شد، لیست در حال حاضر کمی پراکنده است، اما همچنان در حال رشد است. خوشبختانه، نتفلیکس مجموعه متنوعی از بازی‌ها را ارائه می‌کند و پیدا کردن چیزی که ممکن است از آن لذت ببرید را آسان می‌کند. در اینجا منتخبی از بازی های Netflix موجود در اندروید و iOS در حال حاضر آمده است.

جدید لونا خوش شانس

Lucky Luna یک سیاهچال خزنده با هنر پیکسلی فوق العاده است که شما را مجبور می کند به عنوان Luna بازی کنید. لونا به تنهایی در یک جزیره از خواب بیدار می شود و برای تکمیل آزمایشات و باز کردن اسرار باید در اعماق زمین شیرجه بزند. چیزی که بازی را بسیار جذاب – و دلخراش می کند – این است که هیچ راهی برای پرش وجود ندارد. هر چه عمیق‌تر بروید، عمیق‌تر می‌مانید.

می‌توانید با پیمایش لونا را به چپ و راست حرکت دهید، اما انتظار نداشته باشید که بتوانید راه خود را به عقب برگردانید. بازی Lucky Luna اکنون از فروشگاه Google Play در دستگاه‌های Android با اشتراک فعلی Netflix در دسترس است.

به رخنه

از سازندگان FTL: Faster Than Light، Into the Breach یک بازی استراتژیک است که به خوبی انجام شده است که شما را مجبور می کند از برخی از زمین های خطرناک پر از دشمنان و موانع عبور کنید. در حالی که ممکن است این یک بازی پازل دو بعدی معمولی به نظر برسد، مهارت و استراتژی زیادی لازم است تا در هر سطح کار کنید. این نوع بازی چیزی است که سازندگان در آن بسیار خوب هستند و نشان می دهد.

هر دو اندروید و iOS قادر خواهند بود از نسخه موبایل این عنوان بهره ببرند و این شاهکار دیستوپیایی را برای افراد بیشتری به ارمغان بیاورند. به خصوص با در نظر گرفتن فقدان شگفت انگیز تبلیغات و تراکنش های کوچک. Into the Breach در حال حاضر در فروشگاه Google Play در دسترس است.

بچه گربه های در حال انفجار

قبلاً درباره انفجار بچه گربه ها شنیده اید. این یک بازی کارتی است که باعث خشم می شود و ممکن است شما را از دوستان خود متنفر کند. در حال حاضر، آن بازی با ورق یک همتای دیجیتالی به عنوان یکی از جدیدترین بازی هایی دارد که بخشی از مجموعه بازی نتفلیکس است. این نسخه ای که می توانید بر روی موبایل بازی کنید به شما فرصت مشابهی می دهد تا در مقابل دوستان خود قرار بگیرید و با خنده دارترین و عجیب ترین کارت هایی که می توانید پیدا کنید دوبله کنید. نتفلیکس می‌گوید که به‌روزرسانی‌های آتی این بازی، کارت‌های انحصاری موجود در نسخه موبایل را در خود جای خواهند داد.

در این بازی تک نفره یا چندنفره از سازنده بازی رومیزی پرطرفدار، کتنیپ را بیاورید و با حداکثر پنج نفر از دوستان خود بازی کنید. بچه گربه های در حال انفجار تا جایی که می توانید کارت بکشید و تمام تلاش خود را بکنید تا گربه سانان کشنده را از بین ببرید – یا خنثی کنید. در غیر این صورت، بوم می رود دینامیت!

اژدها بالا

Dragon Up یک بازی سبک دل است که در آن شما اژدهای کمیاب را جمع آوری می کنید و به آنها کمک می کنید تا جادوی خود را بازگردانند. همانطور که به جلو می روید، می توانید لانه ها و اژدهایان خود را ارتقا دهید تا پادشاهی خود را رشد دهید.

اژدهای کمیاب را بیرون بیاورید و جمع آوری کنید – سپس به آنها کمک کنید تا جادوی خود را در این بازی تک نفره ماجراجویی بیکار رنگارنگ و انیمیشنی زیبا زنده کنند. با کشف طراحی، شخصیت و جوایز منحصر به فرد هر اژدها، پادشاهی را نجات دهید.

مهتابی

Moonlighter یک ماجراجویی اکشن و خوش ساخت است که شما را در یک حلقه بی پایان از سرگرمی نگه می دارد. در شب می توانید سیاه چال ها را کاوش کنید و هر چیزی را که در مسیرتان باشد نابود کنید. در روز، مغازه را راه اندازی کنید و برای ارتقای تجهیزات خود پول کافی به دست آورید تا زمانی که خورشید غروب می کند، بتوانید این کار را دوباره انجام دهید.

به جای ویل، یک مغازه دار شجاع که مخفیانه رویای قهرمان شدن در این بازی اکشن نقش آفرینی را در سر می پروراند. با کمک به ایجاد مشاغل جدید، ساختن زره ها و سلاح های جدید و استفاده از تجهیزات موجود برای ارتقاء توانایی های خود، با روستاییان هموطن خود آشنا شوید. اما مراقب باشید – ممکن است برخی از افراد مبتذل بخواهند هدیه های ارزشمند شما را بدزدند.

Townsmen – پادشاهی بازسازی شده

Townsmen – A Kingdom Rebuilt یک بازی است که شما را به عنوان یک پادشاه معرفی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد زمین و همه افراد حاضر در آن را اداره کنید. غذا جمع آوری کنید و مغازه ها و خانه های جدید بسازید و در عین حال مطمئن شوید که روستاییان شما از گرسنگی نمی میرند و بر سر شما نمی میرند.

سرزمینی شفاف و رنگارنگ در انتظار شما و مهاجرانتان است که به غذا، محافظت و تفریح ​​نیاز دارند! سازندگان خود را بفرستید تا شهری با طراحی خودتان بسازند. مدیریت کارگران برای برش چوب و استخراج سنگ معدن ارزشمند. اما مراقب آب و هوا، بیماری و بلایا باشید.

شکارچیان آثار: شورشیان

Relic Hunters: Rebels یک تیرانداز از بالا به پایین است که شما را به عنوان چندین شخصیت بازی می کند و در سطوح و امواج دشمنان می جنگید. سبک پیکسلی و کارتونی آن انرژی سرگرم کننده ای دارد که شما را برای مدتی بدون مشکل بازی می کند. داستان جالب به نظر می رسد و شما را تا زمانی که مشکل اصلی که در این مورد کار گروهی است حل شود، نگه می دارد.

شکارچیان با بارو، رهبر جوانی در سیاره‌ای که چهار قبیله متخاصم در آن زندگی می‌کنند، برخورد می‌کنند. قهرمانان ما باید به قبایل کمک کنند تا بر اختلافات خود غلبه کنند تا با امپراتوری دوکان روبرو شوند و سنگ تمام توان Void را پس بگیرند.

با دشمنان نبرد کنید و نقشه ها، مواد و منابع را بدست آورید. از این غارت برای ساختن اسلحه های شگفت انگیز استفاده کنید – یا آنهایی را که در حال حاضر دارید بهبود ببخشید. با افزایش سرعت شلیک، اضافه کردن پرتابه و موارد دیگر، اسلحه های خود را سفارشی کنید!

این یک داستان واقعی است

This Is A True Story یک تجربه صمیمانه و خام است که مبارزه واقعی یک زن در جنوب صحرای آفریقا را زنده می کند. این تجربه هنری شما را به مبارزه روزانه این زن بر عهده می گیرد: جمع آوری آب آشامیدنی.

بر اساس مصاحبه ها و تجربیات واقعی، بازی نقش آفرینی به بازیکنان این امکان را می دهد که در عین زنده ماندن از طوفان باد، شکار شکارچیان و حتی دوستی با بز، یک منظره زیبا و نقاشی شده با دست را کشف کنند! ماجراجویی و بینش در هر مرحله در انتظار شماست.

Into The Dead 2: Unleashed

«Into The Dead 2: Unleashed» دنباله ای بر «Into The Dead» است و شما را مستقیماً وارد یک آخرالزمان زامبی می کند. این بازی به عنوان یک هیبرید “دونده/تیرانداز” طبقه بندی می شود و روی آن اکشن نوشته شده است.

Into The Dead 2: Unleashed تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اگرچه نتفلیکس اعلام کرد که این عنوان “به زودی” عرضه می شود.

در دنیایی که هیچ کس ایمن نیست، کاری را که برای زنده ماندن باید انجام شود انجام دهید. ناقص، چمن زنی، و از بین بردن مردگان – هر چیزی برای ادامه حرکت. این بازی دارای چندین فصل پر اکشن، ده‌ها مرحله (یعنی میدان‌های نفتی و پایگاه‌های نظامی)، صدها چالش (فکر کنید جنگل‌ها و قله‌های یخ‌زده کوه‌ها است) و بازیکنان می‌توانند سلاح‌های غوغا، سلاح گرم، مواد منفجره و موارد دیگر را باز کرده و ارتقا دهند!

Shattered Remastered

Shattered Remastered یک بازی آجر شکن است که دوباره تصور می‌شود که شما را در باس‌ها و «پیچش‌های منحصربه‌فرد» می‌برد.

Shatter Remastered که به طور گسترده ای به عنوان بازی ای که ژانر شکستن آجر را بازتعریف می کند پذیرفته شده است، دارای ده ها سطح منحصر به فرد است که مملو از فیزیک شگفت انگیز، قدرت ها، باس ها و حملات ویژه است. یادگیری این مانورها آسان است اما تسلط بر آن سخت است. این نسخه بهینه‌سازی شده برای تلفن همراه شامل تابلوهای امتیازات جهانی است، بنابراین می‌توانید امتیازات بالای خود را در برابر بهترین آجر شکن‌های جهان دنبال کنید.

Hextech Mayhem

Hextech Mayhem یک بازی ریتمیک از نوع “blow-em-up” است که شما را وادار می کند راه خود را از جنون خالص و مطلق عبور دهید.

در این ریتم دونده سریع، هر حرکتی یک واکنش انفجاری دارد و هیچ مقدار ضرب و شتم زیاد نیست. نقش زیگز را در حالی که در محله‌های پیلتوور بیداد می‌کنید، بازی کنید.

دورف های سیاه چال

با کوتوله های تشنه غارت به سیاه چال خزیده و در Dungeon Dwarves بر هیولاها پیروز شوید!

راه خود را از میان سیاه چال های عمیق بزنید، به عنوان یک تیم مبارزه کنید و به دشمنان خود نشان دهید که دورف ها واقعا از چه ساخته شده اند!

چیزهای عجیب: 1984

در Stranger Things 1984، می‌توانید سریال محبوب نتفلیکس را با شکوه شگفت‌انگیز 8 بیتی تجربه کنید. این بازی ماجراجویی به سبک side-scroller پر از اکشن و ادای احترام فراوان به سری اصلی است.

به هاپر و بچه‌ها برای ماموریت‌های کبودی در اطراف هاوکینز – و وارونه – در این ماجراجویی سبک‌سازی شده یکپارچهسازی با سیستمعامل پر از کلکسیون بپیوندید.

تتر (بالا)

Teeter (بالا) یک بازی پازل آرامش بخش و جلب توجه برای کسانی است که فقط می خواهند به عقب برگردند و توپ را به داخل سوراخ هدایت کنند.

ماموریت شما: روی یک پلت فرم مانور دهید تا توپ را به داخل سوراخ هدایت کنید. نه اژدها، نه هیولا. تنها دشمنان شما جاذبه و قوانین فیزیک هستند.

Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game یکی دیگر از بازی های ماجراجویی یکپارچهسازی با سیستمعامل است که توسط نتفلیکس ارائه شده است. در این نسخه می توانید به عنوان 12 شخصیت مختلف بازی کنید و از شانس خود برای کاوش وارونه استفاده کنید.

به عنوان 12 شخصیت قابل بازی از Stranger Things 3 در میان هاوکینز پیکسلی مبارزه کنید. با یکی از دوستانتان متحد شوید یا جرات کنید وارد The Upside Down انفرادی شوید.

Wonderputt Forever

توپ زدن را بدون قوانین یا مرزهای فیزیکی تصور کنید. Wonderputt Forever همین است.

Wonderputt Forever یک سفر نوستالژی جیبی را به مکان هایی می آورد که قبلاً هرگز نرفته اید. یک بازی مینی گلف که در آن باید ضربات خود را با دقت برنامه ریزی کنید و توپ را در هر سوراخ منحصر به فرد فرو کنید. با تکمیل هر سطح، دوره ها زنده می شوند، تغییر می کنند و تغییر می کنند تا برای مرحله بعدی آماده شوند.

خیابان کریسپی

اگر عاشق “والدو کجاست؟” وقتی بزرگ می‌شوید، به احتمال زیاد بازی اندروید نتفلیکس، Kripsee Street با سبک هنری رنگارنگ و گیم‌پلی آرامش‌بخش‌اش، چند یادداشت نوستالژی برای شما ایجاد کند.

بر اساس وب کمیک محبوب، این بازی احساسی (به روشی خوب!) اشیاء پنهان صدها شخصیت و آیتم عجیب و غریب را برای جستجو و یافتن دارد.

آسفالت اکستریم

این مسابقه آفرود سه بعدی است. در یک بازی موبایل چه چیزی بیشتر از آنچه Asphalt Xtreme ارائه می دهد می توانید بخواهید؟

در این تجربه مسابقه آفرود شدید، از دره‌ها شارژ کنید، در تپه‌های شنی حرکت کنید و از مقابل حریفان خود عبور کنید.

Arcanium: Rise of Akhan

قهرمانان خود را انتخاب کنید و برای نجات دنیای Arzu در این بازی کارتی استراتژیک جهان باز و سرکش، تلاشی حماسی را آغاز کنید.

توپ های بولینگ

Bowling Ballers ممکن است زیباترین بازی بولینگ باشد که تا به حال دیده اید. سعی کنید هر پین قابل تصوری را از بین ببرید.

در اکثر دوندگان بی پایان، شما می خواهید از اشیا اجتناب کنید. حوصله سر بر! Bowling Ballers را بازی کنید و تا آنجا که ممکن است بسیاری از آن پین های مزاحم را از بین ببرید.

حلقه های تیراندازی

لازم نیست بدانید که تیراندازی بسکتبال با دارت چگونه کار می کند. فقط باید آن را در سبد فرو کنید.

توپ بسکتبال با یک تفنگ دارت متصل است؟ مطمئنا، چرا نه؟ دارت آتش در جهت درست برای هل دادن توپ از حلقه. هیچی جز نت.

بافتنی

هیچ گربه ای دوست ندارد بی حوصله به نظر برسد، عزیزم! به گربه‌سانان کمک کنید تا با تسلط بر این گیج‌ساز مسابقه 3 که نخ را به لباس‌های شیک تبدیل می‌کند، بهترین ظاهر خود را داشته باشند.

کافه دومینو

به بازی آرامش بخش دومینو با انواع چالش های واقع گرایانه در مسابقات یک به یک یا دو به دو بپردازید.

انفجار کارت

در این تجربه پوکر سریع که برای بازیکنان معمولی عالی است، یک دست برنده ایجاد کنید – شاید حتی یک امتیاز کامل کسب کنید.

همانطور که گفته شد، بازی های اندرویدی نتفلیکس بیشتری در آینده عرضه خواهند شد. نکته خوب در مورد آنچه نتفلیکس ارائه می دهد این است که این بازی ها بدون تبلیغات هستند و با اشتراک نتفلیکس، کاملا رایگان هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: